«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Через участь у грі "Момо" в Україні не загинула жодна дитина: дані поліції

В Україні не зафіксовано жодного випадку, коли б діти травмували себе внаслідок участі у суїцидальній грі "Момо".

Про це у Facebook повідомила речниця кіберполіції Юлія Квітко.

В Україні не зафіксовано жодного випадку, коли б діти травмували себе внаслідок участі у так званій суїцидальній грі "Момо". До поліції не надходило жодного офіційного звернення про такі випадки. Вся інформація, яка була поширена деякими ЗМІ в мережі про нібито "слід Момо" в дитячих суїцидах, не знайшла свого підтвердження,
– мовиться у повідомленні речниці кіберполіції.

Квітко додала, що коли діти бачать схожі сюжети по телебаченню та в інтернеті, то можуть не розуміти наслідків своїх дій і подібним чином жартують над своїми однокласниками та знайомими.

"Як приклад додаю листування з "псевдоМомо", який виявився підлітком з Полтавщини. Тож давайте не сіяти паніку там, де її немає", – закликала речниця кіберполіції.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 14 серпня у Кривому Розі вистрибнула з вікна шостого поверху 13-річна Софія К., серед контактів у її мобільному телефоні нібито знайшли посилання на "Момо".

А 29 серпня у Кам'янському хлопець стрибнув з даху багатоповерхівки і впав на дашок парадного входу. Місцеві жителі припускали, що загиблого до такого вчинку підштовхнула гра "Момо".

Що таке гра "Момо"? Небезпечна гра, метою якої є довести її учасника до суїциду. Поширюється за допомогою месенджера WhatsАpp. Спочатку в контактах з'являється новий користувач – анонімний куратор, підписаний як "Mомо". Він надсилає підліткам страшні картинки, зображення сцен насильства, а потім пропонує виконувати різні накази. Якщо ж дитина відмовляється це робити, їй починають погрожувати.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі