«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Власні помилки, чужі здобутки: причини роздратування і що з ними робити

Про причини та наслідки дратівливості, а також про те, як її уникнути.

1. Розумні цього світу ствержують, що в людях нас дратують власні помилки, тобто те, чого ми в собі не хочемо прийняти і визнати. Ми відносимося байдуже чи просто не помічаємо в інших тих рис характеру, яких нам бракує.

2. Люди не виправдовують наших надій. Якщо людина нам справді близька, наша рідна – ми вимагаємо від неї ще більше. Однак, вона має свої цілі та прагнення, вона не може – зрештою і не повинна робити нас щасливими.

3. Нас дуже часто дратують чужі здобутки. Так відбувається тоді, коли ми свої слабкі сторони порівнюємо з сильними рисами ближніх. Нас навчали такого батьки, вчителі, все наше суспільство заохочує до суперництва, воно не дає шансу на промах, якому байдуже до індивідуальності та особистісних людських нахилів.

4. Ми настільки заглиблені в матеріальність, що цінуємо речі, за які платимо гроші (важко зароблені гроші!), але знецінюємо справжні скарби – людські взаємини, які отримуємо задарма. Ми любимо речі та використовуємо людей. Тобто, ставимося до людей як до речей.

5. Ми не живемо теперішнім – нас мучить минуле та лякає майбутнє. Часто так буває, що ми можемо зіпсувати справді теплий, чудовий життєвий епізод минулими нашими спогадами про людину, або страхами за майбутнє, що нам не вдасться пронести крізь життя любов та повагу цієї людини.

6. Наше суспільство таким і є – змінити його можна лише, змінивши себе. Тобто – за соціум відповідальні усі і кожен зокрема. Ви запитаєте: Що може зробити одна людина? Особисто я завжди повторюю собі: Хто якщо не я? Відповідальність – синонім свободи.


Які наслідки цієї дратівливості?
1. Нелюбов і неприйняття себе породжують нелюбов ближніх, навколишній світ – це відображення вашого внутрішнього світу.

2. Негативні емоції розфарбовують наше життя у відповідні кольори. Ми самі притягуємо до себе чорну смугу в житті.

3. Ми віддаємо сили, коли дратуємося. Тобто, ми заявляємо Всесвіту, що ці люди мають вплив на наше життя. І Всесвіт відповідає: Слухаю і підкоряюся.


Що робити в цьому випадку?
1. Завжди пам’ятати, що ми – одне єдине ціле. Неможливо перемогти завдяки іншим, але разом – можливо. Кожна людина увійшла у це життя задля того, щоб сповнити свою місію, і ніхто вам нічого не повинен.

2. Прийняти себе в повноті, полюбити, припинити порівнювати себе з іншими. Прийняти з усіма плюсами і мінусами, адже скарби можуть бути заховані у кожному куточку душі. Прийнявши і полюбивши себе, ми приймемо інших такими, якими вони є.

3. Взяти на себе відповідальність за кожну людину з нашого життя. Кожна людина в житті відображає нас, кожна особа – лиш дзеркало наших стосунків зі світом.

4. У нас завжди є можливість вибрати, як реагувати на поведінку ближньої людини. Ми можемо взагалі не звертати уваги, ображатися чи радіти.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі