«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

6 речей, які категорично не можна робити перед своїми дітьми

Будьте прикладом для своїх дітей.

Батьки – перші вчителі дітей. Підростаючи, діти дивляться на своїх батьків, і переймають від них поведінку, манери і спосіб життя. Тому батьки повинні не просто розповідати дітям, як жити, а показувати це на своєму прикладі, пише Read & Digest Health.

Саме батьки (а не вчителі, няні або бабусі) повинні виховати сина працьовитим, добрим і поважним, і навчити дочку цінувати себе.

Обов’язки батьків – це найскладніший, але найвідповідальніший борг в світі. Але він полягає в тому, щоб виховати в дитині якомога більше позитивних якостей. І всі вони прищеплюються з дитинства та на своєму власному прикладі.

Якщо ви хочете, щоб вони любили прогулянки на свіжому повітрі, ходіть гуляти з ними. Хочете, щоб вони були привітні з оточуючими, будьте такими. Чи не хочете, щоб вони сварилися – стежте за своєю мовою. Будьте впевнені, що якщо ви палите або випиваєте – ваші діти будуть робити це, коли виростуть. Вони поглинають весь досвід батьків без розбору,  не фільтруючи, що добре, а що погано.

Ми перерахуємо 6 речей, які не можна робити при дітях. І те, що вам може здатися дрібницями, може мати великий вплив на їх особистість і стосунки з іншими людьми.

1. Не коментуйте і не ображайте інших людей.
Обговорювати людей за спиною в принципі некрасиво, і дуже погано, якщо ви робите це в присутності своїх дітей. Особливо, якщо ви не хочете псувати відносини з обговорюваною вами людиною.

Діти обов’язково запам’ятають  все сказане, і в невідповідний момент можуть висловитися і поставити вас у незручне становище. Уникайте сарказму або насмішок – діти швидко підхоплять цю манеру, але вона може перешкодити їм взаємодіяти з людьми.

2. Не критикуйте свого партнера.
Критикувати чоловіка (або дружину) в присутності дітей – це підривати його авторитет. Як би там не було, діти повинні поважати своїх батьків, але якщо вони будуть чути образи і критику, то засумніваються в значущості цього батька. І коли виростуть, будуть так само поводитися зі своїм партнером.

Якщо ви дійсно хочете щось сказати своєму партнерові, робіть це, коли залишаєтеся вдвох. У присутності дітей розмовляйте мирно і з повагою.

3. Не втрачайте самоконтроль.
Кажуть, терпіння – це чеснота. Будьте терплячі і витримані, і не гарячкуйте через дрібниці. Особливо це стосується ваших дітей. Юні дослідники світу цікавляться багатьма речами, вони задають дуже багато запитань і не відстають, поки не отримають відповіді.

Дитинство – це час, який перевіряє вас як батька. Вічно розкидані іграшки, крихти на підлозі, метушня і крики кого хочеш виведуть з себе. Але тим не менш, намагайтеся не нервуватися. І особливо уникайте зривів  на дітях, якщо вас розлютив хтось інший.

4. Не ігноруйте дітей.
Так, у дітей буде багато питань, і відповідати на них може виявитися досить виснажливим. Але знову ж таки, терпіння – це ключ. Відповідайте їм, або вони стануть задавати питання іншим людям, можливо, не настільки, надійним. Крім того, коли вони хочуть поговорити з вами про щось, приділіть їм час, щоб послухати їх і дати пораду.

Хто може бути кращим слухачем, ніж батьки?

5. Не використовуйте гаджети постійно.
Телефони, планшети та інші гаджети використовують всі. Проте, для дітей повинні бути встановлені обмеження, і це потрібно показувати на своєму прикладі.

Адже якщо мама постійно сидить в телефоні, то й дитина захоче робити так само. У будь-якому випадку, занурення у віртуальний світ має бути дозованим. Відправляйте їх гратися на вулицю, спілкуватися і веселитися з іншими дітьми.

6. Не брешіть.
І, нарешті, не брешіть, і це стосується і “білої” брехні. Біла брехня – це коли ми брешемо про щось, щоб уберегти від наслідків. Але звичку брехати дуже швидко переймають, і незабаром ваші діти будуть віртуозно обманювати вас з приводу і без приводу. Уникайте брехні щоб не було! Тому що неприйняття брехні закріплюється у дітей до 6-річного віку.

Запам’ятайте це і надалі по можливості уникайте подібних речей. Чи ви вже так і робите?

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі