«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

7 неймовірних фактів про невидимий зв’язок між матір’ю і сином

Дивовижний зв’язок між матір’ю і її дітьми не можна ігнорувати. Близькі стосунки з матір’ю допомагають всебічно розвинути особистість дитини. Але зв’язок між матір’ю і сином заслуговує на окрему увагу.

Отже, як впливає на сина любляча мати?

7. Більш низька ймовірність нерозважливих вчинків.


Жінки зазвичай не такі безрозсудні, як чоловіки. Вони більш інформовані і обережні, і не схильні ризикувати своїм здоров’ям і життям. Вони, як правило, більш практичні і прораховують, до чого приведуть їх дії.

Саме від матері син дізнається, що розумно бути обережним. Він буде продумувати свої дії і вчитися відповідальності з самого раннього віку. У люблячої матері син виросте більш відповідальним і зрілим.

6. Більш висока ймовірність успіху.


Доведено, що у синів, у яких сильна зв’язок з матір’ю, розвивається більше почуття відповідальності. Вони зазвичай добре розбираються в тому, що роблять, і мають більш високий коефіцієнт успіху.

Було проведено безліч досліджень, в яких зроблено висновок про те, що дитина успадкує свій інтелект від своєї матері, через що їх зв’язок глибша.

5. Спадковість.


Те, що син дізнається від своєї матері, він передасть своєму синові і / або дочки. Мати навчить сина терпінню, теплоті, великодушності, співчуття, любові і багато чому іншому. Це залишиться з ним до кінця його життя, і він передасть це своїм дітям.

4. Менше упереджень.


У світі, де домінують чоловіки, існують десятки забобонів і стереотипів. Деякі з них настільки тонкі, що люди навіть не усвідомлюють, що це забобони (наприклад, сексистські жарти).

Вони можуть швидко стати частиною вашої натури, якщо ви не будете обережні. Коли відносини між матір’ю і сином глибокі, син починає бачити, як ці забобони впливають на його матір і оточуючих його жінок. Він дізнається від неї, що доречно, а що недоречно.

3. Краща комунікабельність.


У порівнянні з чоловіками жінки зазвичай краще висловлюють себе і розуміють міжособистісні комунікації з іншими. Вони є хорошими зразками для наслідування, коли справа доходить до навичок спілкування. Коли у сина тісний зв’язок з його матір’ю, вона передасть ці риси йому.

2. Повага і гідність.


Син спостерігає за тим, як мати реагує на події і як поводиться в повсякденних ситуаціях. За її образом і подобою син вивчає різні способи подолання розбіжностей в життя. У хлопчика розвивається емпатія, так як він бачить світ з точки зору своєї мами. Жінки зазвичай більш дбайливі і поважні до старших, і вони вчать цьому своїх синів.

1. Емоційний інтелект.


Жінки зазвичай більш емоційно розумні, ніж чоловіки, і, оскільки вони також зазвичай є основними вихователями дітей, вони передають це своїм синам.

Вони більш чуйні і чуйні до емоційному благополуччю своїх малюків і краще реагують на їхні емоції. Син матері, яка емоційно розумна, зазвичай запозичує у неї ці здібності. Він спостерігає, як вона реагує на оточуючих і дізнається, як відчувати і розуміти інших. Багато років він вчиться діяти як вона, і розвиває власний емоційний інтелект.

А у вас є син? Чи вдалося вам передати йому свої найкращі якості?

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі