«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Чи варто знайомити дитину з соцмережами: 10 "за" і "проти"

Чи варто пускати дітей у соцмережі? Чи потрібен маленьким дівчаткам Instagram і як він може на них вплинути?

Instagram - це досить спірний майданчик, тому перед тим, як дозволяти дитині ним користуватися потрібно зважити всі "за" і "проти".

Погодьтеся, соцмережа просто кишить фотографіями напівоголених блогерш, тому варто тричі подумати ще до того, як вони стануть для вашої дитини еталоном і орієнтиром

. Ось про які нюанси варто розповісти дитині перед тим, як завести їй аккаунт.

"За"

Ти зможеш спілкуватися з друзями онлайн.

Ти теж зможеш бути в курсі того, що відбувається в Instagram.

Ти зможеш подивитися і почитати те, що ніде більше не побачиш і не прочитаєш, наприклад, про бодипозитив, активізм у всіх його формах і людей, які змінюють світ на краще.

Ти зможеш виразити себе через публікацію постів з фото і картинками.

"Проти"

Швидше за все, ти будеш сильніше відчувати самотність.

Ти ризикуєш отримати тривожність і депресію і чим більше ти проводиш часу в соцмережах, тим гірші симптоми.

Ти будеш постійно порівнювати себе з іншими дівчатами та жінками, фото яких ти побачиш в соцмережах, і це порівняння призведе до того, що ти будеш випробовувати менше дружелюбності до тих, хто на цих фото, так і до себе самої ти станеш менше доброзичливою.

Ти будеш постійно стурбована тим, як ти виглядаєш: одяг, вага, риси обличчя, макіяж — це буде постійно у фокусі твоєї уваги і на чому-небудь іншому буде важко зосередитися, не важливо подобається тобі твоя зовнішність, чи ні. Це негативно позначиться на навчанні, стосунках з друзями, на здоров'я, на здатності відчувати щастя. Тобі перестане подобається твоє тіло, тому що ти будеш бачити відредаговані фото ідеальних тіл і рекламу.

У соцмережах ти зустрінеш шкідливий контент накшталт лютої об'єктивації, порнографії, пропаганди анорексії або самознищення, спроб продати тобі ідеї, які змусять тебе соромитися самої себе, ідей краси в дуже вузькому і нереалістичному поданні.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі