«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Чоловіче та жіноче безпліддя можна вилікувати: проста інструкція

В Україні за статистикою 14% пар не можуть мати дітей. Ці дані ділять майже навпіл. У жінок – на 5 більше, через гінекологічні хвороби. Скільки чоловіків розуміють причини та наслідки безпліддя і чи реально готові визнати проблему, почавши курс лікування?

Безпліддя в Україні: які шанси стати батьками?

Відповіді на болючі питання дав лікар вищої категорії, уролог з клініки "Into Sana" Костянтин Сплін в екслюзивному коментарі "Знай.ua".

На його думку, чоловіки звикли тікати від цього і до останнього триматися, вважати себе абсолютно здоровими, перекладати провину на жінку. Хоча насправді лікувати сильну стать значно легше.

"У чоловіка дітородна функція не пов'язана із можливістю здійснити статевий акт. Вони виконують свою функцію голови родини і не відчувають, що хворі. Інколи буває, неправильно збирають аналіз, тому треба виконувати це 2-3 рази для підтвердження діагнозу", - пояснив фахівець.

Сплін не приховує: якщо чоловік не хоче медичного обстеження, жінці краще його вмовити, аби не було запізно. З віком все змінюється – органи формуються з моменту народження і потрібно зберігати необхідні всі умови.

Потенційні проблеми можна виявити. Слідкувати за температурою тіла, проблемами із серцем – через це розвивається тахікардія, виникає спочатку відчуття дискомфорту. І як не дивно – саме такі перші тривожні дзвіночки про безпліддя.

Чоловікам також не варто часто ходити до сауни, або приймати холодний душ, перепади температури і халатне ставлення до організму можуть мати фатальні наслідки.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі