«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Якщо ви вважаєте свою дитину проблемною, прочитайте цей пост!

Що робити, якщо ваша дитина потрапляє під визначення “проблемна”?

На думку Джесіки Джонстон, вам потрібно радіти. Чому? Про це вона пише у посланні, яке адресує своєму неслухняному сину.

“Дороге моє вперте дитя,
Сьогодні у нас було багато сутичок. Ми боролися одне з одним на сонці, боролися на піску, боролися за ескімо і боролися, поки я тягла тебе, галасливого і брикаючого додому. Ти розчервонівся від люті, а я з усіх сил намагалася не заридати. Сьогодні у нас була величезна боротьба. Причиною наших сутичок були нічого незначущі дрібниці. Коли-небудь ми заведемо розмову про комендантський час та миття посуду.

Незважаючи на все те, що між нами сталося, я хочу, щоб ти знав… Не суди про наші стосунки по цим ситуаціям. Забудь про нашу щоденну боротьбу, пам’ятай лише про час, коли я міцно стискала твою руку.

Так, іноді я злюся. Але чи була б я кращою матір’ю, якби у нас з тобою не було цих батлів?

Час від часу я просто опускаю голову, коли бачу несхвальні погляди незнайомців. Але я все одно б пронесла тебе, галасливого і брикаючого, по сходах – нехай їх було б хоч і сто. Я все одно залишила б ще сотню візків в супермаркеті, щоб затянути тебе в машину.

Я вибираю тебе, навіть коли ти кричиш, брикаєшся та злишся 
Я просто хочу, щоб ти слухняно тримав мене за руку, поки ми переходимо вулицю, щоб говорив: «Гаразд, мамо», коли чуєш від мене суворе: «Ні». Іноді я відчуваю себе дуже втомленою і змученою, щоб згадати про радість материнства, але я дивлюся на тебе, жуючого шматочок хліба, і на моєму обличчі розквітає посмішка.

Мені подобається твоя упертість.
Ти не з тих, хто буде сумніватися і багато думати про наслідки. У тебе є своя думка, і мені здається, що її неможливо зламати. Це нормально. Коли-небудь ця впертість послужить тобі добру службу.

Деякі люди називають тебе проблемною дитиною (іноді я теж так роблю). У деяких виникає питання, де я знаходжу сили … але вони ніколи не побачать того, що бачу я. Вони ніколи не повірять, що з усіх хороших і слухняних дітей, я вибрала б тільки тебе. І якби довелося, то я б робила це знову і знову.

Після наших істерик, я завжди тримаю тебе в своїх обіймах. Ми притискаємося один до одного, і ти просиш заспівати тобі пісню. Я роблю глибокий вдих, щоб відчути твій запах, – запах сонця. Незважаючи на нашу сутичку, я все одно тебе люблю. І так буде завжди”.

А як ви справляєтеся з дитячою впертістю?


Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі