«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Найсильніші материнські молитви за дітей, які творять дива

Від всіх бід рятує «Отче наш», найголовніша православна молитва. Іноді потрібно читати молитви за дітей, так як вони направлені на всебічну допомогу вашому чаду.

Більш того, навіть якщо ваш син або дочка вже виросли, ці молитви також будуть доречні.

Материнська молитва Богородиці
Материнська любов – найміцніша в світі, тому така молитва звернена до Діви Марії. Заступниця завжди оберігає всіх нас, немов своїх дітей. Ще за життя вона була добра до всіх і прощала кожного. Мати любить свого сина чи дочку так само, як Діва Марія любить свого сина Ісуса Христа і кожного з нас, тому така молитва буде дуже сильною.

«Пречиста Мати Божа, подай мені відповідь, грішну і недостойну рабу Твою (ім’я). 
Помилуй і спаси моє чадо, моли Бога, щоб простив Він моїй дитині всі її гріхи, вільні і невільні, настав її на шлях істинний, направ її слідувати заповідям Божим. Спаси дyшу і тiло дитини моєї, благослови її в будинку і в дорозі. Убережи моє чадо від зaгибелі і хвоpoби. Матінко Заступнице, захисти її від ворогів, від біди, зла і нещастя. Вилікуй дyшевні скорботи чада мого, щоб він зміг знайти благодать Твою. Благослови і мене, Пречиста Дівo, щоб змогла я захистити дитину і бути хорошою матір’ю. Амінь».

Це найсильніша молитва про дітей, яку слід читати як можна частіше. Вимовляєте ці рядки з чистим від негативу серцем, щоб вона мала максимальну силу.

Сімейна молитва Миколі Чудотворцю
Молитву Миколі Чудотворцю можна читати як матері, так і батьку дитини. Можна робити це щодня, а можна тільки в моменти, коли ви відчуваєте, що вашому малюкові або вже дорослій дитині потрібна допомога.

«Слався, пречистий отець Миколай. Моли Бога за нас і за наших дітей (імена). Дай нам сил захистити чадо від біди, від злої людини і від власної необачності. Моли Бога за те, щоб надоумив нас, щоб змогли ми уникнути розладу сімейного, сварки і зла. Моли Бога за те, щоб безхмарним було майбутнє чада нашого, щоб не торкнулася недуга. Навчи їх повазі, смиренню і милості, як і сам Ти зміг знайти це за життя, батько наш Миколай».

джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі