«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Стосунки з батьком: малюнок долі дівчинки

У житті дитини все залежить від матері, яка є богом для свого дитяти, але іронія долі в тому, що дівчинка –  майбутня мама, до дванадцяти років дивиться на тата і чекає його безкрайньої любові. Від того, як дівчинка в глибині душі дивиться на свого батька, від того, чи може вона отримувати його любов, залежить весь малюнок її долі. А саме: чи буде вона розлучена, чи буде жити в достатку, чи доведеться їй важко працювати, чи доживе до старості в оточенні своїх близьких, чи залишиться на самоті, чи знайде турботливого чоловіка або ж того, від кого вона буде мріяти втекти.

Родові сценарії
Всі стосунки з чоловіками, абсолютно всі залежать від того, як ми дивимося на тата АБО НА ТОГО, ХТО СТОЇТЬ НА ЦЬОМУ МІСЦІ

Це правило стосується як жінок, так і чоловіків. Всі ми, і чоловіки і жінки, з дитинства користуємося однаковою стратегією комунікації, яку пізніше просто проектуємо на всіх, хто трапиться нам в повсякденному житті.

Простіше кажучи, якщо ми ображені на тата, ми будемо ображатися на всіх чоловіків. Так само, якщо ми ображені на маму, подорослішавши, ми будемо шукати в жінках привід, щоб образитися і розірвати стосунки.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Ми проектуємо свої почуття з тих, хто був в нашому дитинстві на тих, хто є в нашому оточенні зараз.

На жаль, більшість людей в світі не усвідомлюють, що вони бачать інших людей через призму своїх дитячих почуттів і рішень. І, прошу вибачення за тавтологію, ці спотворення спотворюють стосунки настільки, що з них хочеться вирватися і втекти. Це перше, що ми повинні знати, щоб уміти передбачати долю.

По-друге, важливо розуміти, що для дівчинки означає її батько. Дівчинка до 12 років емоційно дуже сильно пов’язана з татом. Вона очікує від нього уваги і любові більше, ніж від матері. Татусь для неї – джерело спокою, як теплиця для ніжної і тендітної квітки.

У фільмі «Попелюшка» є кадр знайомства дівчини з Принцом на балу. І за спиною у героїні в цей момент стоять: Король, Вчений і Батько. З такою свитою вона спокійна і привітно дивиться на Принца – свого обранця.

Король, Вчений і Батько – це три іпостасі батька, що дають дівчинці внутрішній спокій.

Король – це батько, який контролює простір, де живе дівчинка. Король впливає на всіх і своєю владою забезпечує стабільність. Король – це гідна, дуже гідна людина в суспільстві. Його статус дозволяє дівчинці відчувати себе гордою, повною самоповаги, гідності та значущості.

Вчений – це батько, який постійно розвивається і здатний пізнавати світ. Як і кожна жінка, дівчинка вважає себе не просто світом, але і Всесвітом, і їй важливо, щоб поруч з нею був чоловік, який не тільки постійно досліджує її внутрішній світ, а й допомагає їй розібратися в собі. Вчений батько дозволяє дівчинці весь час змінюватися і, відкриваючи в собі нові грані, бути завжди цікавою в очах чоловіків.

Третій образ – турботливий і люблячий тато, той, хто завжди підтримає і приголубить. Він буде гойдати на колінах, розповість казку і дасть найсолодше відчуття в світі, що можна завжди залишатися маленькою, не турбуючись ні про що. Бути впевненою, що про тебе подбають, відчувати себе гідною уваги, поваги і весь час дозволяти собі бути різною – ось, що дає дівчинці батько. В ідеалі.

А тепер, озброєні цими знаннями, повернемося до того, як все таки пов’язана вся доля дівчинки з її ставленням до тата.

Як навчитися бачити майбутнє виходячи з минулого?
Алгоритм буде нескладним. Щоб визначити долю дівчинки, нам треба довідатися, яким бачить батька дівчинки її мати.

Адже саме від маминого рішення залежить, чи можна дівчинці любити тата самостійно або їй до зрілості дивитися на тата маминими очима.

Образно висловлюючись, мама дівчинки завжди тримає руку шляху трубопроводу любові дочки до свого батька.

Перекрити любов до батька чи ні – вирішує мати.

Опитавши маму дівчинки, у нас буде зовсім небагато варіантів майбутнього її дочки. Відразу зазначу, що у всіх сценаріях ми виходимо зі справжніх почуттів матері і дочки, а не тих висловів, які зазвичай ми чуємо від людей, які хочуть виглядати гарними в очах інших.

Одне із завдань дослідника – показати людині її справжні почуття, які вона ретельно приховує від самої себе.

Варіанти:
Варіант перший: мама щиро любить тата дівчинки. Мама вважає чоловіка гідним чоловіком – Королем. Дівчинка теж так вважає.

На дурне запитання дорослих: “А кого ти любиш більше – маму чи тата?” – відповідає: “Я обох люблю!”

Сценарій її майбутнього: дівчинка буде дуже привабливою для чоловіків. У ній будуть бачити Королеву.

Про неї захочуть піклуватися, забезпечувати. Її будуть поважати. Прекрасне майбутнє!

Варіант другий: мама вважає себе негідною тата дівчинки. Він – Король, а мама дівчинки – Пастушка. Дівчинка обожнює тата і мріє, щоб вона знайшла “чоловіка, як тато”.

Сценарій її майбутнього:  у глибині душі дівчинка приховує від себе, що вона незадоволена мамою. Вона думає: “Я була б кращою дружиною для тата”. Дівчинка повторить шлях мами – стане такою ж простачкою. При цьому, щоб приховати свою сутність, буде намагатися виглядати дуже важливою, немов вона Королева.

Чоловіка вибере собі такого, щоб бути незадоволеною його поведінкою. Через 7-10 років після спільного життя буде прагнути розлучитися з ним.

Якщо не усвідомлює своїх дитячих рішень, дівчинка буде хворіти і з роками все більше.

Варіант третій:мама вважає тата дівчинки безперспективним, ледарем чи просто звичайним громадянином, який зірок з неба не хапає. Іншими словами, вважає себе кращою за нього.

Сценарій її майбутнього: хоче чи не хоче дівчинка, а мамине програмування і на неї вплине. Дівчинка буде простачкою. Чоловіки будуть бачити в ній ту, яка ні надихнути, ні втримати не може.

Вона розчарується в чоловіках і буде вірити, що мама мала рацію. Їй доведеться працювати самій, щоб утримувати сім’ю і вона буде незадоволена своїм життям. Майбутнє в сірих кольорах!

Варіант четвертий: мама відкрито незадоволена татом дівчинки. Дівчинка захищає маму від тата.

Сценарій її майбутнього: дівчинка буде шукати чоловіка, схожого на батька. Зрештою, вона вибере того, хто отруїть їй життя.

Дівчинка стане мужньою жінкою і вважатиме чоловіків помилкою природи. Сама виконуватиме всю чоловічу й жіночу роботу і набуде чоловічих рис.

Дівчинка буде стверджувати, що її життя прекрасне, але важкість на душі буде тиснути на всіх. Життя закінчить на самоті.

Варіант п’ятий: мама відкрито незадоволена татом дівчинки. Дівчинка захищає тата від мами.

Сценарій її майбутнього: ставши дорослою, дівчинка стане коханкою одруженого чоловіка. З жінками буде в протистоянні. З дружиною свого коханого теж. Буде ходити по народних цілителях, сподіваючись на те, що їй допоможуть вийти заміж.

Діти, а вірніше, одна дитина у неї буде. Маму буде любити і жаліти. Дитина маму не покине, бо вона замінить їй тата. Навіть якщо дитина буде дівчинкою.

Майбутнє сумне і досить самотнє.

Ось і всі основні сценарії. Небагато, що скажете? Гірка правда в тому, що лише в першому варіанті, при дозволі від мами любити свого батька, дочка стане щасливою жінкою.

Гірка правда в тому, що жінки прикидаються на людях, що вони дозволяють донькам любити своїх батьків, а насправді своїм невдоволенням вони вселяють своїм дівчаткам: “Будь нещасною, як я! Я нещасна і ти такою повинна бути!”

Досвід тисяч дослідів підтверджує цю сумну тенденцію продовження страждань жінок з покоління в покоління.

Рішення: коли жінка розлучається, вона прагне повернутися в рідну домівку в пошуках того щастя, яке не могла отримати, будучи дівчинкою. Щасливі дівчатка стають щасливими жінками. Їх не кидають чоловіки і вони не йдуть в щасливу самотність.

Щастя жінки РАЗОМ з чоловіком.
Неможливо стати щасливою, якщо щастя втрачене в дитинстві, в батьківській родині. Дівчинка відмовляється від щастя, дивлячись на маму, яка також втратила своє щастя в своєму дитинстві. Але думає, що це чоловік забрав її щастя.

Щастя не в чоловіках. Щастя – це почуття, яке всередині вас. Тому ваше щастя не може жити в іншій людині. Як би не хотілося перекласти відповідальність за своє щастя на інших, але це не допомагає краще почуватися.

Ви, звичайно, хочете, щоб ваші діти були щасливими. І дуже часто думаєте, якщо відмовитеся від свого щастя, то у дитини його буде більше. Це так наївно і по-дитячому нерозумно!

Ваші діти будуть щасливими, тільки якщо ви самі будете осяяні щастям. Тому що ви можете дати іншим (дітям, чоловікові, близьким) тільки те, що маєте самі.

Тому ваш головний обов’язок – бути найщасливішими.

Дорогі жінки, якщо вам важливо щастя ваших дочок, усім вашим виглядом, усіма вашими почуттями, всім тілом ставайте самі щасливіші. Дивлячись на вас доньки теж дозволять собі щастя.

Діти беруть приклад з батьків. Коли у батьків є любов, вона є і у дітей.

Звичайно, на батьку дівчинки теж велика відповідальність за сценарій життя дочки і ніхто цієї відповідальності з нього зняти не може. Просто який би батько не був – хороший чи поганий – мати дівчинки формує у своїй дитині ставлення до чоловіків.

Маленька дівчинка – це лише посудина, в яку батьки наливають свій досвід стосунків. І мама для щастя своєї дитини повинна подбати про те, який свій досвід вона наливає – гіркий або приємний на смак.

Для цього мама повинна не дорікати чоловіку, якого вибрала для себе сама, а подивитися на своїх батьків і нарешті ЗРОБИТИ НАЙГОЛОВНІШЕ: ЗНЯТИ ВСІ ПРЕТЕНЗІЇ ЗІ СВОЇХ МАМИ І ТАТА.

Тільки в цьому випадку в її родині почнеться нова ера – ера стабільного щастя, взаємоповаги і любові-довгожительки. А доньці цю традицію підтримати і передати далі буде вже легко!

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі