«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Заборони, які завдають серйозного yдaру по дитячій психiці

Є заборони, які можуть врятувати вашу дитину від біди. Але є і такі слова, які завдають серйозного удару по дитячій психіці.

1. Часто мами забороняють своїм дітям одягатися так, як вони хочуть. Ця заборона є руйнівною для відносин між батьками та дитиною, пише - Особлива

І це неминуче впливає на психіку малюка – він стає залежним від чужої думки. Адже це заборона на творчість і свободу самовираження.

Дозволяйте дитині самій обирати, як їй самовиражатися – справа не в одязі, а у внутрішньому відчутті, яке робить малюка впевненим у собі. Тож не забороняйте креативити дитині.

2. Також чимало батьків забороняє мати власну думку. Але формувати у дитини відчуття мати свою думку – найважливіше завдання кожної мами, адже лише це допомагає розвивати у ній критичне мислення.

Найбільші відкриття у світі робили люди, які не повірили комусь, а наважилися висловити свою думку. Батьки повинні навчити дитину думати і висловлювати свою думку.

3. Заборона на право бути собою – ще одна поширена помилка батьків. Наприклад, швидких і дуже активних дітей мами часто зупиняють, щоб ті не бігали, гучних – щоб не шуміли, а любителів невпинно балакати – просять помовчати. А це руйнує цілісність людини.

Таким чином, найкращі риси від природи самі ж батьки у дітей і пригнічують.

Та якщо культивувати яскраві риси дитини, вона зможе себе реалізувати і знайти своє місце в житті.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі