«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

ЗНАК ЗГОРИ! “МОЯ КОЛЕГА ДІЗНАЛАСЯ, ЩО ВAГIТНА. У НЕЇ ВЖЕ БУЛА ОДНА ДИТИНА, ТА Й САМА ВОНА ВЖЕ БУЛА НЕ “ДІВЧИНКОЮ». ТОМУ ПІСЛЯ ДОВГИХ РОЗДУМІВ, ВОНА НАВАЖИЛАСЬ НА НАЙГІРШЕ”

Іноді навіть найфантастичніші фільми не можуть зрівнятися з неймовірними збігами, які відбуваються в реальному житті.

Чудеса є, просто ми іноді їх не помічаємо. Виявляється, щоб отримати підказку досить тільки прислухатися до свого серця … І ця історія – це найяскравіше тому підтвердження! 

«Моя колега дізналася, що вaгiтна. У неї вже була одна дитина, так що всі радощі й прикрощі материнства їй були відомі. Її син уже виріс, успіхи в кар’єрі з кожним роком тільки збільшувалися, та й сама вона вже була не “дівчинкою». Тому після довгих роздумів вона вирішила зробити aбоpт.

Під кінець робочого дня наш системний адміністратор міняв кожному з нас пароль на офісному комп’ютері. Робив він це завжди за допомогою генератора випадкових паролів. Ця проста програма випадковим чином генерує будь-яку комбінацію букв і цифр, і із запропонованих нею варіантів наш системний адміністратор вибирає більш-менш вражаючі і вимовлені паролі, які потім видає всім співробітникам. А ми їх знаходимо вранці на листочках під клавіатурою.

До чого ж це я веду? У той день, коли моя колега зібралася переpивати вaгiтність, вона так само як всі ми знайшла свій новий пароль. На її квадратику паперу було написано «PLZMOMNO». В голові моментально виник явний варіант розшифровки цього випадкового набору букв – «Please Mom No», тобто «Будь ласка, мам, нi».

Такий знак згори не помітити міг тільки сліпий! Вона відразу ж подзвонила до лікаря і скасувала опeрацiю.

До речі, її другій дитинці недавно виповнилося 5 років … »

Пише - ukrainians.today

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі