«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Йога для живота: 5 нескладних поз, які допоможуть повернути стрункість

Жир на животі часто з’являється навіть у худорлявих людей і від нього дуже нелегко позбутися. Не лише те, що кругленький животик одразу видно і він приносить чимало душевних страждань, він до того ж впливає і на загальний стан здоров’я. Жир в області живота може привести до цукрового діабету другого типу, проблем з серцем і ракових захворювань.

Йога – дуже ефективний спосіб впоратися з цією проблемою, це підтвердить будь-яка людина, яка хоч трохи нею займалася. Звичайно, одними тільки вправами проблему не можна вирішити: заняття йогою допоможуть візуально зменшити живіт, але 70% успіху залежить від правильного харчування.

1. Поза кобри (Бхуджангасана)

Ця поза не тільки допомагає прибрати живіт, але і зміцнює м’язи черевної порожнини. Вправа в цілому зміцнює верхню частину тулуба, а спина стає сильнішою і гнучкішою. Поза не рекомендується хворим з виразкою, грижею, травмою спини, а також вагітним. Лягайте на живіт, витягніть ноги і зіпріться на долоні (вони повинні розташовуватися прямо під плечима). Підборіддя і пальці ніг повинні торкатися підлоги. Повільно вдихаючи, підійміть корпус на руках. Прогніть спину назад настільки, наскільки можете. Залежно від самопочуття перебувайте в цій позиції 15-30 секунд. Повільно видихаючи, поверніться у висхідне положення. Повторіть вправу п’ять разів з невеликими перервами по 15 секунд.

2. Поза лука (Дханурасана)

Поза зміцнює центральну частину живота. Щоб домогтися гарних результатів, то під час виконання вправи спробуйте не поспішаючи розгойдуватися вперед і назад. Це покращує травлення і тренує гнучкість всього тіла. Лягайте на живіт, зігніть коліна, підніміть вгору гомілки, закладіть руки за спину і обхопіть кісточки із зовнішнього боку. Вдихніть, з видихом максимально прогніться, піднявши таз і груди від підлоги. Голову потрібно закинути назад якомога далі. Спробуйте утримувати цю позу 15-30 секунд і стежте за диханням. Видихаючи, поверніться у висхідне положення, витягнувши руки і ноги. Повторіть вправу п’ять разів з 15-секундними перервами.

3. Поза човна (Наукасана)

Чудова поза, щоб прибрати жир з талії. Крім того, вона позитивно впливає на апетит і зміцнює м’язи ніг. Лягайте на спину, витягніть ноги, руки поруч з тулубом долонями вгору. Вдихніть і повільно підніміть ноги, намагайтеся тримати їх прямо і не згинайте колін. Тягніть носочки і намагайтеся підняти ноги якомога вище. Витягніть руки і спробуйте доторкнутися ними до пальців ніг; утримуйте своє тіло під кутом 45 градусів. Дихайте рівно, утримуйте позицію 15 секунд. Глибоко видихніть. Повторіть вправу п’ять разів з перервами по 15 секунд.

4. Планка (кумбхакасана)

Кумбхакасана – одна з найлегших поз в йозі, але в той же час дуже ефективна для спалювання жиру. Планка тонізує і зміцнює плечі, руки, спину і сідниці. Вправу не рекомендуємо людям з підвищеним тиском і тим, у кого болить спина або плечі. Станьте на коліна, руки перед собою. Відведіть ноги назад і підніміться на пальцях ніг, як при віджиманні; підніміться на руках. Глибоко вдихніть, витягніть шию і дивіться прямо перед собою; спина повинна бути прямою, ви відчуєте невелике напруження в області живота. Від голови до п’ят ваше тіло повинно бути як пряма лінія. Утримуйте таке положення від 15 до 30 секунд; якщо відчуваєте в собі сили, постарайтеся робити це якомога довше. Повторіть п’ять разів з невеликими перервами.

5. Поза звільнення вітру (паванамуктасана)

Крім того, що ця асана зменшує біль в поясниці та зміцнює ділянку живота і стегон, у неї є ще багато плюсів. Наприклад, поза звільнення вітру покращує роботу кишківника, нормалізує рівень кислотності, прискорює метаболізм. Лягайте на спину, витягніть ноги, паралельно простягніть руки. Витягніть ноги, п’яти тримайте разом. На видиху зігніть ноги в колінах і повільно підніміть їх до грудей. Щоб утримувати правильне положення, обхопіть коліна руками. Глибоко дихайте і утримуйте цю позу 1-1,5 хвилини. На видиху опустіть ноги і руки на підлогу. Повторіть цю вправу п’ять разів з перервами.

Якщо ви хочете розігнати метаболізм, рекомендуємо виконувати цей комплекс вправ вранці. А для швидкого досягнення результату повторюйте ці пози три дні на тиждень по три-п’ять разів щодня.

 

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі