«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Норма споживання шоколаду: найсмачніші ліки від усіх хвороб

Ти просто любиш шоколад? Ми тебе розуміємо! А ще вчені підтримують цю любов, бо шоколад визнаний смачними ліками від багатьох хвороб. Скільки шоколаду можна з'їсти за місяць?

Отже, що ж говорять вчені про те, скільки шоколаду ти можеш з'їсти з винятковою користю для здоров'я? Всі ми знаємо, що багато шоколаду - це погано, хоча сама по собі користь шоколаду величезна, адже він містить безліч корисних речовин.

Серед них природні антидепресанти, які підтримають тебе в доброму гуморі, антиоксиданти, що захищають від вільних радикалів. Шоколад впливає на вироблення серотоніну, відомого як «гормон щастя». Але ось калорійності в ласощах теж вистачає, та й надлишок шоколаду призводить до нервового збудження.

Так скільки ж можна з'їсти шоколаду без шкоди для здоров'я? На це запитання відповіли вчені з медичної школи Icahn (Нью-Йорк). Згідно з їхніми скрупульозним розрахунками, можна з'їсти 300 грамів чорного шоколаду на місяць, щоб уникнути ризику розвитку захворювань серця і судин.

Читай також: Чому всім треба їсти шоколад восени

Фахівці не тільки розрахували цю норму, а і провели масштабні опитування. Як виявилося, ті, хто зовсім не їсть шоколад (дивні люди, чи не так, але вони існують) приблизно на 50% частіше страждають від подібних недуг. Їхні аналізи були гіршими, ніж у респондентів, які дозволяють собі смачний чорний, молочний або білий шоколад. Правда, вчені радять обмежитися лише чорним, що містить від 75% какао-бобів.

Чим ще допомагає щоденний шоколад:

знімає прояви ПМС;
знімає запалення;
знижує алергічні реакції;
зміцнює судини;
нормалізує кровотік.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі