«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Поєднання продуктів, яких треба уникати

Правильне поєднання продуктів є набагато важливішим, ніж ми думаємо. І це може суттєво вплинути на наше здоров’я та вагу. Ми можемо помітити велике поліпшення завдяки деяким простим змінам, оскільки йдеться не про те, як менше їсти, а як їсти краще.

Дізнайтеся, чому ці 7 небажаних комбінацій продуктів є важливішими, ніж вибір того, що ми їмо.

Чому треба навчитися правильно поєднувати продукти?

Якщо ми будемо дотримуватися цих правил щодо комбінацій харчових продуктів, ми можемо отримати такі переваги:

Швидке травлення і без подразнень, таких як печія, гази або метеоризм.

Менше втоми після їди та більше енергії.

Набагато легше привести вагу в норму, чи ми хочемо набрати вагу або схуднути.

Краща кишкова функція. У довгостроковій перспективі ми можемо також поліпшити інші хронічні розлади.

Нездорові поєднання продуктів

Ідеально уникати поєднання великої кількості різних продуктів за одне приймання їжі, наскільки це можливо. З цієї причини банкети, на яких споживають різні види їжі, а гірше, у надлишковій кількості, як правило, дуже шкідливі. Нижче ми розглянемо поєднання продуктів, які найбільше шкодять здоров’ю.

1. Диня і кавун поєднання продуктів:

Ці фрукти, які часто їдять як десерт або навіть з солоною їжею, дуже шкідливі під час змішування з будь-якою іншою їжею. Вони багаті водою і клітковиною, і хоча вони містять велику кількість вітамінів і мінералів, вони мають холодну природу, що змушує нас їсти їх натщесерце і окремо. Найкращий час для споживання обох фруктів – це посеред ранку або посереді дня, окремо від будь-якої іншої їжі та навіть води.

2. Білки та крохмалі

Одна з найбільш шкідливих комбінацій їжі – це суміш білків та крохмалів, оскільки вони уповільнюють травлення та змушують нас набирати вагу. Білки: м’ясо, риба, яйця, молоко та молочні продукти, бобові, горіхи та насіння. Крохмаль: Злаки та продукти з борошна (макарони, хліб, цукерки), картопля, рис, овочі, багаті на варений крохмаль (гарбуз, морква, батат, буряк, артишоки), кукурудза, горох. Типова суміш м’яса з картоплею та іншими подібними стравами не є найздоровішим варіантом, хоча вони трапляються в будь-якому меню. Було б ідеально додавати до тарілки білка або крохмалю порцію салату або сирих овочів.

3. Молоко та молочні продукти

Молоко як окремий вид білка, не можна поєднувати з будь-якою іншою їжею. Якщо у вас немає проблем з його переварюванням, все одно його завжди потрібно пити окремо. З іншого боку, молочні продукти, такі як йогурт або сир, не повинні з’їдатись із крохмалем. Є також погана, хоча і дуже поширена комбінація: йогурт, підсолоджений цукром.

4. Фрукти під час їжі

Звичка їсти фрукти на десерт не така здорова, як ви думаєте, особливо якщо ви споживаєте крохмаль. Через це цукор у фруктах засвоюється в шлунку і гальмує травлення. Ми можемо зробити виняток, якщо ми споживаємо м’ясо або рибу з салатом (без картоплі або інших крохмалів). У цьому випадку ми можемо супроводжувати білок з ананасом або папаєю, двома тропічними фруктами, багатими ферментами, які полегшують травний процес. З цієї ж причини ми завжди повинні уникати соків (які навіть містять ще більше цукру) під час їжі.

5. Різні види білка

Однієї порції білка на приймання їжі достатньо, щоб дотримуватися збалансованої дієти. З цієї причини небажано змішувати різні види, такі як м’ясо з бобовими. Кожна їжа має свої особливості, які активують різні функції травлення. Змішуючи їх, ми ускладнюємо ці природні процеси.

6. Овочі не зливаються з усім

Овочі добре поєднуються з більшістю харчових продуктів. Однак є деякі винятки: Молоко Солодкі фрукти Кавун і диня Цукор

7. Вода під час їжі

Щодня ми повинні пити від 1 до 2 літрів води. Проте багато людей, які намагаються дотримуватися цієї звички, роблять це неправильно, оскільки вони часто п’ють під час їжі або відразу після. Це викликає важкість і набряк, коли вода змішується зі шлунковими соками та їжею. Ідеальним способом є завжди пити натщесерце, посеред ранку та всередині дня.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі