«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Що означають червоні родимки на шкірі

Напевно ви теж помічали у себе на тілі червоні цятки, схожі на родимки. Як правило, вони маленького розміру і багряного кольору (іноді трохи світліші), частіше з’являються в ділянці шиї, на грудях і спині. Але через що вони виникають? Чи небезпечні вони, і чи треба за ними стежити? Цим та іншим питанням, які пов’язані з червоними родимками, ми і присвятили сьогоднішню статтю.

Маленькі червоні цятки, які раптом з’являються на нашому тілі, змушують нас лякатися і тривожитися. Вони не болять, але виглядають не особливо естетично, а, головне, ми себе постійно запитуємо, через що вони з’явилися так несподівано? Може, причина криється в нашому харчуванні? Або це симптом якогось захворювання? Щоб вас заспокоїти, відразу скажемо, що це не настільки серйозно , хоча так, будь-які зміни, що відбуваються зі шкірою, слід контролювати. Але давайте розберемося більш докладно.

З якої причини на тілі з’являються червоні родимки?


Деякі вважають свої родимки дуже привабливими. Однак в більшості випадків вони представляють собою зміну пігментації шкіри, за яким потрібно стежити. Наукова назва червоних цяток, про які ми сьогодні говоримо, червоний невус або ангіома. Як правило, з’являються у людей зі світлою шкірою або в середньому віці.
Як ми вже згадували раніше, вони не представляють небезпеки для здоров’я, але якщо вони з’являються часто і у великій кількості, то це привід звернутися до лікаря, тому що, поза всякими сумнівами, це сигнал, що в нашому організмі відбуваються якісь зміни. Зазвичай експерти в цій галузі пов’язують появу червоних родимок з проблемами з печінкою, якщо бути точніше, то з не зовсім коректною її роботою.
Також вони можуть з’являтися через неправильне харчування, коли в кишечнику і печінці накопичується багато токсинів.
Їх поява спровокована аномальним зростанням кровоносних судин.
Розмір червоних родимок знаходиться в діапазоні від 1 до 4 мм. Вони можуть бути розташовані в ділянці пахвових западин, статевих органів, п’ят, грудей, спини, рук, ніг …
Червоні цятки на обличчі, кистях рук та інших відкритих ділянках тіла, які рідко знаходяться під одягом, можуть з’явитися через надмірне перебування на сонці. Слід бути обережнішими.
Зверніть увагу на краї таких родимок і їх текстуру. Якщо вони нерівні, шорсткі і в розмірі перевищують 6 мм, то необхідно звернутися за консультацією до дерматолога.
Подивіться уважніше і на маленьких мешканців вашої родини, у діток з дуже світлою шкірою також можуть з’явитися такі червоні цятки на тілі. Тому слід регулярно оглядати своїх дітей, щоб тримати ситуацію під контролем.
Дуже часто поява таких родимок носить спадковий характер.
Ще однією причиною їх появи на тілі можуть бути незначні гормональні зміни у жінок.
Ну і нарешті, вони можуть з’являтися банально з віком.
Діагностика


Якщо ви виявили на своєму тілі червону родимку, головне, не бійтеся, тому що нічого серйозного не сталося і ніякого лікування застосовувати не потрібно. Вам потрібно буде зробити наступне:

Якщо родимки з’являються у великій кількості в зоні грудей, зверніться до лікаря. Одна або дві не мають особливо важливого значення, але несподівана поява більшої кількості може бути сигналом наявних проблем зі здоров’ям.
Перевірте, яку форму мають ваші родимки, симетричні або асиметричні вони. Якщо друге — зверніться до лікаря.
Зверніть увагу на їх відтінок. Якщо вони червоного кольору, то проблем немає, але якщо вони поступово темніють і з кожним разом стають все більш і більш темними, то слід повідомити про це свого лікаря.
Лікування і профілактика


 

Експерти стверджують, що для запобігання появи червоних родимок на тілі необхідно регулярно очищувати кишечник і зміцнювати печінку.
Постарайтеся пити не менше двох літрів води в день.
Намагайтеся їсти більше свіжих овочів і пити натуральні соки. Дуже корисними в цьому плані будуть морква, артишоки і селера.
Водорості спіруліна , наприклад, прекрасно вбирають в себе скупчилися в кишечнику токсини.
Включіть у свій раціон оливкову олію і авокадо.
Починайте свій ранок зі склянки лимонного соку.
У день намагайтеся випивати не менше двох склянок соку (краще журавлинного, ананасового, гранатового …).
Уникайте споживання молочних продуктів (можете замінити їх на рослинне молоко).
Один раз в день приймайте настій з кульбаби, цей засіб прекрасно очищає організм.
Щоб уникнути появи червоних родимок, в ідеалі, крім того, що потрібно дотримуватися збалансованого харчування, слід ще й захистити себе від негативного впливу сонячних променів. Адже сонцезахисний крем цілком може запобігти появі таких родимок на обличчі і в зоні шиї. А взагалі постарайтеся завжди підтримувати свою шкіру добре зволоженою, споживайте достатню кількість вітаміну С і уникайте перебування на сонці з 12 до 16.
Як правило, червоні родимки, одного разу з’явившись на тілі, вже не зникають самі. Якщо вони вам вже дуже заважають, то можете вдатися до натуральних засобів, щоб позбутися від них, наприклад, кожен день робити пов’язку з соком цибулі до тих пір, поки родимки не зникнуть. Інший варіант — прикладати таблетку вітаміну С (теж регулярно). Але як би там не було, завжди краще запобігти появі червоних родимок, дотримуючись збалансованої дієти, яка не дозволить накопичуватися великій кількості токсинів і шкідливих речовин в організмі. І тоді ваша шкіра скаже вам спасибі!

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі