«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Вступ-2018: скільки коштує навчання в українських вишах

Відомо, що вступна кампанія-2018 наближається до завершення. Цього року абітурієнти до 26 липня мають подати в електронному вигляді заяви на вступ до вищих навчальних закладів.

Звичайно, для всіх охочих бюджетних місць в українських вишах не вистачить. А навчання за власний кошт в Україні часом зовсім недешеве.

Ми вирішили проаналізувати ціни на навчання на першому курсі у п'яти "класичних" університетах найбільших міст України: Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Львівському національному університеті імені Івана Франка, Харківському національному університеті імені Василя Каразіна, Одеському національному університеті імені Іллі Мечнікова та Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Звичайно, найвищі ціни на навчання – у столиці. Вартість навчання на економічних та правничих спеціальностях тут в середньому вдвічі-втричі дорожча, аніж у регіонах.

Натомість ціни у регіонах відрізняються. Наприклад, навчання на першому курсі за спеціальністю "облік і аудит" найдешевше у Харкові (10 500 гривень), за спеціальністю "менеджмент" – у Львові (12 789 гривень), "фінанси та кредит" – у Дніпрі (12 700), а за спеціальністю "маркетинг" – у тому ж Львові (9 805 гривень).

Перший курс за спеціальністю "право" найдешевше обійдеться вступникам до ДНУ ім. Гончара – 17 тисяч гривень. А от у Києві доведеться викласти втричі більше – 52 530 гривень.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі