«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

24 курйозні історії з життя з дуже несподіваним закінченням

Кожен з нас хоч раз в житті потрапляв у таку ситуацію, через яку йому ставало дуже ніяково. Однак добре, що неприємний осад від події швидко змінює усвідомлення того, що нас таких багато, а отже, нічого страшного в подібних незручностях немає.

♦ Вчуся на перекладача у Франції. Мій єдиний хвіст на цей момент – іспанська мова. Скажете, що нічого страшного, але я – корінний іспанець.


♦ Я покарала учня за те, що він підробив підпис батьків. На наступний день його батьки написали на мене скаргу директору. Ну звідки я могла знати, що дівоче прізвище матері дійсно Бетмен?


♦ Відкрила крем Nivea і облизала фольгу. Виявляється, це не так смачно, як йогурт.


♦ Подорожую по Ірландії. Вирішив зробити смішне фото з вівцею в моїх окулярах. Коротше, якщо зустрінете вівцю в чорних Ray-Ban…


♦ Наш системний адміністратор у відпустці. Не знаю, як він це робить, але щодня на всіх робочих комп’ютерах на заставці висвітлюється його нова світлина з пляжу.


♦ Після року холостяцького життя я познайомився з дуже милою 24-річною дівчиною. Коли вона дізналася, що у мене немає ні смартфону, ні телевізора, ні аккаунту в Facebook, вона злякалася і пішла від мене. На прощання сказала, що їй краще знайти когось «нормального».


♦ За 4 дні до весілля моя наречена зламала лівий безіменний палець.


♦ Хвалилася новому залицяльнику своєю непередбачуваністю і спонтанністю. Тоді він повільно наблизив свої губи до моїх і з хіттю прошепотів: «Так здивуй мене». Досі не знаю, навіщо я відригнула у відповідь.


♦ Попросила практикантку зробити 150 копій. Вона зробила лише 50. Коли я їй сказала про це, вона викинула готові копії в смітник… і пішла робити нові.


♦ Сьогодні зустрів в парку однокласницю, з якою ми не бачилися зі школи. Вона була з чоловіком і двома дітьми. А я з друзями ловив покемонів.


♦ Сьогодні один італієць запитав у мене, чи я родом не з Італії. З подивом відповіла, що ні. Він пояснив, що мої татуювання означають приналежність до мафії. Ось-так!

 
♦ Заснув у потязі і проспав кілька хвилин. Коли я прокинувся, то весь вагон дивився на мене з дивною посмішкою. Я досі не знаю, що такого зробив.


♦ Був на канікулах в Австралії. До діжки прилізла неймовірно величезна і страшна комаха, а після зникла. Так і не зміг її відшукати. Та ніч була найдовшою в моєму житті.


♦ Працюю на рецепції в готелі. Сьогодні клієнти написали скаргу, що вода в морі дуже солона.


♦ Нещодавно підійшли до мене два чоловіки. Один з них: «Віддавай стільниковий телефон». У відповідь я замахнувся і врізав йому прямо в обличчя. Другий остовпів. Виявилося, що це промоутери. Вони роздавали буклети із запрошенням на курс самооборони.


♦ Невістка навчила мого 4-річного внука голосити і кричати: «Я що, недостатньо хороший для тебе?» І так кожен раз, коли я питаю її, чи хоче вона ще дітей.


♦ З сьогоднішнього дня ми з чоловіком вирішили ділити порівну домашні обов’язки. Його черга мити посуд. Він відкрив кран, намочив руки, закрив кран, витер руки, взяв ключі від машини і поїхав. Повернувся з посудомийною машиною.


♦ Я перукар. Сьогодні до мене прийшов клієнт і знаками показав, що він глухонімий. На щастя, я трохи знаю мову жестів і намагаюся зав’язати розмову. Він не витримує і каже вголос: «Господи, такий геніальний план провалився. Стрижіть мовчки, благаю!»


♦ Щоб помститися мені після сварки, дружина загорнула у фольгу тапки замість звичайного сендвічу, який я беру на роботу.


♦ Відзначав Новий рік в Ріо-де-Жанейро. Приїхав туди заради красивого салюту на пляжі. Перед самою північчю вирішив швиденько побігти до готелю за фотоапаратом. Застряг в ліфті. До 3:00 ранку. Зі святом, дідько.


♦ У мене алергія на морську воду. Я все життя живу на Таїті.


♦ Сьогодні мені раптово захотілося купити дружині квіти. Вона прийняла їх зі сльозами на очах: ​​«Дорогий, ти не забув». Найцікавіше те, що я так і не зрозумів, про що вона. Ну що скажете – пронесло!


♦ Сказав начальниці, що вона помилилася в розкладі, так як в цьому році немає 29 лютого. “Як ні?! Після вівторка відразу четвер?». Вона була абсолютно серйозна.


♦ 2014 року 31 грудня їхав з міста в село відзначати Новий рік у колі сім’ї, але не доїхав. Застряг в степу в заметіль. Думав, що так і зустріну Новий рік – один в машині. Уже машину заносити снігом почало, а тут хтось стукає у вікно. Виявляється, чоловік позаду мене теж застряг, заліз в машину з літрою горілки і квашеною капустою. Я цей Новий рік на все життя запам’ятав. Спасибі, дядьку Михайле!


Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі