«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Як один відучив тещу кричати. Забійна історія!

Друг у мене одружився на третьому курсі інституту. Дружина красуня, а ось із тещею не пощастило. Тим більше, що жити молодим довелося у неї, аж до закінчення вищого навчального закладу. Аж надто криклива попалася друга мама, трохи що не так - ревіла як пилорама. Друган каже, що іноді навіть затикав вуха ватою.

Ну коротше, як би там не було, а після інституту, до речі сільськогосподарського, розподілили їх в якийсь радгосп. Дали будиночок, і зажили вони весело і щасливо. Друган, мужичок господарський, живність розвів, курочок, поросятко, ще щось там! Живуть!

Через два роки приходить від мами дружини телеграма, мовляв, зустрічайте - приїжджаю! Дружина заметушилася, плани будує. Півників планує кілька штук зарубати, маму домашньої курятиною погодувати. Друган каже, що як приїде, так і зарубаємо, щоб свіженька була. Теща приїхала ввечері. І відразу почала встановлювати свої порядки. Другана на основі минулих спогадів трохи кіндрат не вхопив, і визрів у нього вночі підступний план.

О пів на четверту ранку дружина вирушила на вранішню дойку, вона на фермі завідуючою працювала. Разом з нею і теща підскочила, а другана на роботу до восьми, він ще лежить.

Теща знову почала базлать, мовляв, доня її трудяга, а зять дармоїд. Дружина пішла, друган встав. Сидить на кухні чай п'є, теща на підвищених тонах пояснює йому політику сімейного життя.

І тут за вікном півник закукурікав. Друган робить звірячу пику, дістає сокиру, і в загородь з курми. Вистачає півня, і хрясь по шиї, напівфабрикат готовий. Притягнув на кухню, кинув в миску. Міська теща від цього дійства була спантеличена. Кричить, ти що ж, мовляв, ірод, наробив! А він їй пояснює, що нерви ні до чорта стали, гучних криків не переносить. Тут наступний півень закукурікав. Друган знову робить звіряче обличчя і з криком:

- Лаятися....

Вилітає надвір і повторює процедуру. Хрясь, і наступний півник вже напівфабрикат. Теща вже не обурювалася, і дивилася на зятя якось косо. Тут третій закукурікав. Все повторилося. Теща до самого відходу зятя мовчала, як риба.

Прийшов він на обід. Дружина півників ощипала і суп варить. Коли тещі на кухні не було, вона його питає:

- Ти, мовляв, не знаєш, Миколо, чому наша мама пошепки розмовляє?..

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі