«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Львівська СБУ «затролила» адвоката, який знайшов «особливий» туалет в Управлінні (ФОТО)

Львівський адвокат Олег Мицик виклав у мережу світлину, зроблену ним напередодні у вбиральні слідчого відділу Управління Служби безпеки України у Львівській області.

«Сьогодні зайшов в туалет одного вельми поважного правоохоронного органу у Львові. Побачене зробило мій день! Олімпійське Сочі реабілітувалося!» – прокоментував світлину Олег Мицик.

Зображення зі спареними унітазами у вбиральні СБУ швидко розлетілося мережею і назбирало кумедних коментарів як на адресу спецслужби, так і проти самого Мицика.

У відповідь на це речник УСБУ у Львівській області Олег Александров повідомив, що зараз у туалеті триває ремонт.

«Дуже тішить увага адвоката до сантехнічних комунікацій Управління. Радий, що йому сподобалося перебування у нашому слідчому відділі і його туалетній кімнаті. Можна було б вигадати якісь відмазки, тіпа це «біде», або взагалі фейк. Але навіщо?

Коли ремонт завершиться, якщо пану адвокату буде конче необхідно, змонтуємо особисто для нього навіть іменне джакузі. А поки просимо вибачення, якщо правник відчув дискомфорт, хоча у клозеті він був наодинці. Може, не міг визначитись, куди саме потрібно робити свої справи? Треба бути більш рішучим», – написав Александров.


Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі