«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Смішні весільні традиції з різних країн світу

Викуп, ставки на стать майбутньої дитини, покупка першого шматка весільного торта. Думаєте тільки у нас є безглузді весільні традиції? Ні, насправді їх предостатньо в усіх країнах світу! І якщо деякі з них просто забавні і безглузді, то часом нареченому і нареченій доводиться ризикувати здоров'ям, щоб не порушити ритуал. Ми вирішили пригадати лише деякі весільні традиції, багато з яких дотримуються донині.

Шотландія

Відповідно до однієї зі старих шотландських традицій наречену напередодні весілля в буквальному сенсі слова обливають брудом. Дівчині влаштовують душ із зіпсованих продуктів, сміття і відходів, а потім ще й на кілька годин прив'язують до дерева. Вважається, що якщо майбутня дружин з гідністю перенесе ці тяготи, то і з сімейним життям впорається їй не складе труднощів.

Китай

Весілля - це, звичайно, радісна подія, але от в одній з провінцій Китаю дівчата починають готується до сімейного життя за місяць до церемонії за допомогою ридань. Година в день дівчина повинна плакати, при цьому поступово до неї приєднуються усі члени її сім'ї жіночої статі - спочатку мама, потім бабуся, потім сестри і так далі.

В іншій китайській провінції наречений намагається пристрелити свою майбутню дружину. Він випускає в неї з лука три стріли без наконечників. Потім чоловік ламає ці стріли в ознаменування того, що їх чекає щасливе життя без зрад.

Кенія

У племені Масаї отці благословляють шлюб своїх дочок за допомогою плювка їй в обличчя. Потім дівчина залишає будинок, не озираючись, в іншому випадку, за легендою, вона перетвориться на камінь. Кенійським женихам теж доводиться несолодко - цілий місяць після весілля вони повинні носити жіночий одяг, щоб зрозуміти, яка важка жіноча доля.

Іспанія

В Іспанії наречений перед весіллям дає нареченій 13 золотих монет в знак того, що він готовий нести за неї відповідальність, в тому числі і матеріальну. Наречена ці монети повертає, щоб довести, що вона готова підтримувати чоловіка. Чому саме 13 монет? Це число символізує Ісуса і 12 його апостолів.

Данія

У Данії існує традиція прорізати у правій шкарпетці нареченого діру прямо під час святкування. Яка жінка тепер зазіхне на нього, з порваним-то носком?! Ще одна датська традиція - кожен раз, коли наречена залишає приміщення, в якому проходить весільна вечірка, всі дівчата можуть поцілувати нареченого. Теж саме стосується і нареченої - поки наречений відсутній будь-який чоловік може підійти до неї і зажадати поцілунку.

Болгарія

У Болгарії існує незвичайний спосіб зробити пропозицію руки і серця. Парубок просто повинен кинути яблуко в свою кохану.

Нігерія

У Нігерії дівчина починає готуватися до сімейного життя за рік до весілля - вона проводить 12 місяців в окремому будинку, намагаючись уникнути будь-якої фізичної активності. Тим часом її родичі приносять їй поживну калорійну їжу, щоб до церемонії вона набрала якомога більше ваги. Вважається, що худим дівчатам у шлюбі щастя не буде.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі