«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

5 беззаперечних причин, чому осінь – найкращий час для подорожей

Якщо ви вважаєте, що найкращий час для цікавих мандрівок закінчився разом із літом, то ви дуже помиляєтесь. Адже, якщо добре подумати, то осінь – найкраща пора для подорожей!

1. Сприятлива погода
Погодьтеся, що оглядати архітектурні пам’ятки чи природні чудеса під час літньої спеки насправді дуже важко, і не кожному це під силу. А ось у вересні чи жовтні, коли сонечко гріє набагато лагідніше, а свіжий вітерець обвіває обличчя, можна чудово зосередитися на спогляданні визначних місць!

2. Неймовірні краєвиди
Саме восени природа показує нам усе розмаїття своїх яскравих барв! Зелені, червоні, багряні й жовтогарячі відтінки листя на деревах створюють фантастичні картини, які вдало контрастують із глибоким синім небом… Милуватися цією красою можна безкінечно! А які будуть фотосесії – не передати словами!

3. Відсутність натовпу туристів
Якщо ви коли-небудь намагалися роздивитися певну визначну пам’ятку влітку, то знаєте, що за натовпом туристів зі смартфонами вам це може і не вдатися. Та й ваші фотографії будуть густо всіяні чужими руками, ногами і головами, що випадково (але стовідсотково!) потраплять у кадр. А ось восени – зовсім інша справа! Основна частина відпочиваючих вже повернулася на свої робочі місця, тож ви можете знаходитися в бажаному місці як завгодно довго і роздивитися все якомога детальніше.

4. Осінь дарує особливе відчуття затишку
Уявіть собі: ви щойно прогулялися вересневим карпатським лісом, наскрізь пронизаним косими сонячними променями. Ближче до вечора стає прохолодніше, і ви закутуєтесь у плетений теплий светрик, зручно вмощуєтесь на призьбі дерев’яного будиночка і зігріваєтесь гарячим глінтвейном з ароматами кориці та легким присмаком цитринки. А якщо у руки потрапляє ще й цікава книга, то це просто втілення мрій! Вам стає затишно-затишно, і ви вже нікуди не хочете йти… Ну хіба таке можливо влітку?

5. Спокійний ритм
Восени якось сам по собі налагоджується спокійний ритм вашої мандрівки: ви нікуди не поспішаєте, насолоджуєтесь кожною хвилиною відпочинку і при цьому все встигаєте! І ще один бонус: є щось особливе у тому, щоб подорожувати тоді, коли всі інші вчаться або працюють. Спробуйте і переконайтесь!

Подорожуйте і відпочивайте частіше, і обов’язково зробіть це восени!

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі