«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

5 способів познайомитися з хлопцем улітку

Літо - чисто жіноча пора. З приходом сонячних днів ми вступаємо в повноправне володіння над світом чоловіків. Ми надягаємо струменисті сарафани, босоніжки на шпильках, наші тіла набувають золотистого відтінку, а волосся розвиває вітер. Жінка влітку - це суцільна позитивна сексуальна енергія. І якщо ти розумієш, ми розповімо, як правильно цю енергію скерувати, щоб знайти своє кохання.

На весіллі

Літо - пора весіль. І не здумай відмовлятися, якщо тебе запросить якась подруга, нехай навіть ти бачила її востаннє ще на випускному. На весілля йти треба в обов'язковому порядку - на людей подивитися, себе показати, і, звичайно, познайомитися з хлопцем. Атмосфера на весіллях налаштовує на загальні веселощі, неодружених чоловіків відразу видно, а ти прекрасна у вечірній сукні. Що ще потрібно для вдалого знайомства?

Двоє в човні

Уяви, що ти на озері й тобі терміново потрібно переплисти на інший берег. Можливо, в житті ти просто взяла б весла і гребла б, але тільки не у випадку, якщо поблизу є симпатичний чоловік. Придумай що завгодно, набреши сім мішків гречаної вовни, але попроси його доправити тебе на інший берег. Ці десять хвилин в одному човні можуть цілковито змінити ваше життя... або хоча б плани на вечір. 5 способів познайомитися з хлопцем улітку 5 способів познайомитися з хлопцем улітку

Підкурити не знайдеться?

Попросити симпатичного хлопця підкурити сигарету на вечірці - це найпростіший спосіб познайомитися. Чоловіки сприймають це як своєрідний знак, що ти йому симпатизуєш і не пошлеш подалі, тому сміливішають і далі беруть ініціативу на себе. Якщо ти не куриш, доведеться питати, котра година або як пройти в бібліотеку, хоча яка різниця що питати, головне - усміхатися!

Спосіб 7 секунд

Доведено, що якщо подивитися людині в очі й затримати погляд на 7 секунд - відбувається контакт. Навіть якщо ця людина тобі не знайома, якщо вона не мала наміру знайомитися й узагалі не в гуморі, навіть якщо після того, як відвела погляд, ти витріщатимешся у стелю або фліртуватимеш із іншими - він однаково підійде. Перевір - це зовсім не страшно!

На футболі

Де ще знайомитися зі справжніми чоловіками, як не на футболі? А ще краще в пабі, але під час перегляду футбольного матчу. Барна стійка, холодне пиво і прекрасна дівчина, яка вболіває за "його" команду - він точно не встоїть!

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі