«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Як багато значать ці слова! Підказки, які допомагають жити

«За що мені це?» – таке питання часто задають люди, у яких в житті не все чудово, як хотілося б. Пропонуємо не сумувати, а задуматися. Якщо удача покинула тебе – швидше за все, справа в тобі самому. Існують закони, з якими сперечатися безглуздо, вони працюють з усіма, в будь-яких умовах.

Якщо забувати про них і робити щось, що суперечить вічним істинам, можна загубити все, що маєш. Ці підказки допоможуть згадати про найважливіше і надихнуть тебе бути радісною і щасливою людиною! Все інше обов’язково додасться.

Радість. Страждати – дурне і безглузде заняття. Людина створена для щастя, не для страждань!
Допомога світу. Вдосконалюй себе, використовуй свої таланти, простягай руку допомоги тим, хто поруч. Допомагаючи світу, ти допомагаєш собі.
Любов, кохання. Чим більше любові і доброти ти випромінюєш, тим краще стає твоє життя і життя твоїх близьких. Цей простий закон здатний позбавити від бід дуже швидко! Кожна людина вміє любити, даруй свою любов, і вона повернеться до тебе благополуччям у всіх життєвих сферах.
Немає нічого випадкового. Випадковостей не може бути – система, яка виглядає як хаос, досконала! Пам’ятай, що наслідки мають всі твої слова і вчинки – і хороші, і погані. Намагайся підтримувати баланс, випромінюючи добро!
Думай позитивно. Якщо в думках у тебе поселяться віра, надія і любов – все заграє новими фарбами і піде на лад. З поганим настроєм нічого не має сенсу.
Будь спокійний. Завжди зберігай спокій, а натомість тобі буде даровано щастя!
Вір. Якщо ти будеш вірити, що все налагодиться, так і станеться. Віра – найбільша рушійна сила.
Прислухайся до себе. Ти володієш відповідями на всі питання, що цікавлять тебе, головне – вчасно чути голос справедливості і добра у себе в серці.
Тебе люблять. Навіть коли ти здійснюєш злі і необдумані вчинки, у тебе завжди є надія на прощення. Є сила, яка любить тебе, незважаючи ні на що.
Не суди оточуючих. Якщо ти судиш інших – і тебе засудять, якщо ти обдуриш – обдурять тебе. Поводься з іншими мудро.
Не вини нікого. У всіх своїх бідах людина винна сама – погані думки, образи, злість, неправильні рішення змінюють життя в гіршу сторону.
Будь працьовитим! У тебе є все, щоб жити щасливо. Людині потрібно не так багато для життя, як ми звикли думати.
Будь милосердним. Пожалій злу, на твою думку, людину, посміхнися жорстокій – ніколи не будь схожим на їх.
Займайся саморозвитком. Якщо ти не розвиваєшся, ти шкодиш собі. Зупинка в розвитку тягне за собою нещастя.
Не «За що?», а «Для чого?». Знай – провидіння не дрімає, і все відбувається з тобою не просто так.
Будь-які труднощі – лише уроки, які зроблять тебе краще. Віра у щось велике здатна створити диво навіть в самому безвихідному, здавалося б, положенні. Пам’ятай про ці цінні підказки, і щастя перетворить твоє життя!

джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі