«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Топ-10 теплих фільмів для дощового вечора

Tvoemisto.tv пропонує не зважати на негоду і переглянути кілька добрих стрічок.

1. «Життя прекрасне» (La vita è bella), 1997
Стрічка про люблячого батька, який зумів полегшити для свого сина перебування в концтаборі, перетворивши це на гру. Відразу після виходу фільм набув міжнародного розголосу, отримав сім номінацій на Оскар та завоював дві з них. Після перегляду дійсно починаєш вірити, що, попри всі перешкоди та біди, життя – прекрасне.

2. «Реальна любов» (Love Actually), 2003
Романтична комедія, яка складається з дев’яти історій, що розвиваються паралельно напередодні Різдва. Основний сенс фільму – у фразі «Насправді любов є всюди». І саме через це стрічку можна переглядати в будь-який час і пору року – не лише під час різдвяних свят.

3. «Недоторканні» (Intouchables), 2011
Життєрадісна, дотепна й водночас драматична картина про дружбу паралізованого багатого аристократа та його безтактного, дещо грубого помічника з кримінальними нахилами. Фільм засновано на реальних подіях.

4. «Пенелопа» (Penelope), 2006
Казкова мелодрама про дівчину, над якою тяжіє сімейне прокляття. За класикою жанру, щоб зняти його, вона має зустріти своє справжнє кохання. Цей світлий фільм вчить старої істини – за будь-яких обставин потрібно залишатися собою.

5. «Амелі»(Le Fabuleux Destin d’Amélie Poulain), 2001
Романтична французька кінокомедія, у якій змальована дещо ідеалізована картина паризького життя на Монмартрі. Стрічка отримала кілька нагород, у тому числі премії «Сезар» та «BAFTA», а також номінацію на Оскар.

6. «Шоколад» (Chocolat), 2000
Дещо магічна історія про те, як за допомогою шоколаду, вгадуючи смаки найвибагливіших відвідувачів, таємничій Вієнн вдається змінити маленьке французьке містечко.

7. «Прянощі і пристрасті»(The Hundred-Foot Journey), 2014
Родина індійських емігрантів відкриває кафе з традиційною кухнею навпроти бастіону французьких кулінарних традицій – ресторану «Плакуча верба». Між сусідами починається війна, та з часом стосунки починають налагоджувати – завдяки кулінарному таланту молодого індійського хлопця.

8. «Королівство повного місяця» (Moonrise Kingdom), 2011
Таємниче зникнення дванадцятирічних хлопчика-бойскаута та дівчинки з місцевої родини ставить на вуха весь острів біля берегів Нової Англії. Історія про перше кохання, яке не може перемогти ні громадська думка, ні негода.

9. «Порятунок містера Бенкса» (Saving Mr. Banks), 2013
Біографічна драма про створення оскароносної стрічки «Мері Поппінс». Волту Діснею нарешті вдається переконати Памелу Треверс у необхідності екранізації її повісті. У нього є багато ідей стосовно фільму, проте письменниця має своє бачення.

10. «Мамма Міа!» (Mamma Mia!), 2008
Екранізація однойменного мюзиклу, заснованого на піснях гурту АВВА. Дія відбувається на мальовничому грецькому острові. Щоб дізнатися, хто її справжній батько, головна героїня запрошує на весілля трьох колишніх коханих своєї матері.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі