«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Вісім правил сильної, здорової і щасливої людини

Дуже часто у нас є все – освіта, гроші, становище в суспільстві

Але буває, немає найголовнішого – здоров’я і щастя. Іноді для того, щоб бути щасливим і здоровим потрібно всього лише привести свій внутрішній світ в порядок, тобто – наші думки. Є деяка система, яка допоможе нам в цьому.


1. Не зациклюйтеся на думках про погане.
Створіть у своїй пам’яті скарбничку добрих спогадів і частіше повертайтеся до того гарного, що було у вашому житті, але без жалю, а тільки з радісним усвідомленням, що це було, а значить, залишилося з вами назавжди. Мрійте про хороше. Будуйте плани, навчіться бачити гарне в навколишньому середовищі і не акцентувати уваги на поганому.


2. Навчіться прощати.
Людина, яка носить у собі цілу гору образ, не може бути здоровою. Прощення – це прощання з гіркотою образи, з болем, з сумними спогадами, з усім поганим і небажаним, що було у вашому житті. Не тримайте образ на кривдників і ворогів, які не виношуйте плани помсти. Пам’ятайте, що найкраща помста – це зневага. Нехтуйте образами і кривдниками, не носіть їх у собі, не думайте про них і ви завжди будете здоровими.


3. Вчіться все, що ви робите, робити із задоволенням.
Вживаючи їжу, думайте не про те, як це корисно і необхідно, щоб насититися, а тільки про те, що ви робите це заради власного задоволення. Коли ми намагаємося отримувати задоволення від їжі, ми автоматично починаємо правильно приймати їжу, тобто належним чином пережовувати її, повільно, довго, не поспішаючи. Роблячи фізичні вправи, теж думайте тільки про власне задоволення. Не треба себе перевантажувати, змушуючи тренуватися, коли це не під силу. Пам’ятайте: корисно лише те, що робиться із задоволенням. Все інше – шкідливо. Частіше думайте про те, чим можна порадувати себе, але остерігайтеся помилкових радостей. Іноді людина думає, що, об’їдаючись, вона, таким чином, радує себе. Це самообман. Адже після такої «радості» зазвичай стає дуже погано і тілу, і душі. Пам’ятайте: справжня радість – та радість, яка, проходячи, залишає по собі приємний спогад і добре радісне самопочуття. Дотримуйтеся таких радощів і вибирайте для себе тільки такі задоволення, що не обертаються потім поганий стороною – муками душевними і тілесними. І тоді все життя буде поступово ставати радістю.


4. Навчіться бачити навколо себе людей, яким ще гірше, ніж вам зараз.
Навчіться співчувати їм і вселяти їм віру і оптимізм. Але не принижуйте їх жалістю. Шкодуючи людини, ми лише зміцнюємо її в її тяжкому становищі. Краще повірте в неї, в те, що у неї вистачить сил вибратися зі своїх нещасть і хвороб. Навчіться допомагати таким людям в міру своїх сил, але не на шкоду собі і своїм інтересам. Коли ви допомагаєте іншим, не обмежуючи при цьому себе, ви тим самим допомагаєте і собі самому.


5. Навчіться вести себе так, як ніби у вас все благополучно, незалежно від того, як у вас справи насправді і яке ваше здоров’я насправді.
Що ми думаємо про себе, тим ми і стаємо – не забувайте про це! Не варто перетворювати свою поведінку в показуху, показуючи іншим людям, що у вас нібито все добре. Робіть це не для інших, а для себе, навіть наодинці з собою. Коли ми тримаємо голову високо і говоримо собі, що у нас все добре, ми своїми позитивними думками притягуємо в наше життя благополуччя.


6. Ніколи не кажіть собі: «Я не можу», – чого б це не стосувалося: одужання, роботи, фізичних вправ.
Краще скажіть: «Я не хочу». Говорячи «не можу», ми дуже сильно обмежуємо свої власні можливості. І дуже часто за цими словами ховається не власна нездатність це зробити, а тільки лише власне небажання і невпевненість в собі. Якщо вам здається, що якась справа вам не під силу, постарайтеся не розмірковувати надмірно над тим, можете ви це зробити чи ні, а краще спробуйте без роздумів почати це робити. Ви з подивом виявите, що можете насправді дуже багато – набагато більше, ніж думали самі. Робіть, не кажіть «не можу»! І побачите, що можете! Говорячи «не можу», ми встановлюємо таким чином межу, вище якої не можемо піднятися. А людські можливості практично безмежні. Не треба тільки обмежувати себе самим. Починаючи робити без роздумів «можу – не можу», ми стаємо сильнішими духом і тілом, так як розширюємо свої можливості, освоюємо нові для себе горизонти, що змушує вірити в себе і ставитися до себе з повагою.


7. Пам’ятайте про те, що ні удачі, ні поразки, ні хвороби, ні здоров’я  не з’являються самі по собі.
Людина створена з того, що вона робила і про що він думав у минулому. З цього складається наше сьогодення. А зараз, в сьогоденні, ми закладаємо паростки нашого майбутнього. Все, що людина думає, у що він вірить, що він робить зараз, – з усього цього складеться майбутнє. Здорові ви чи ні – результат того, що ви робили в минулому. Чи будете ви сильні або слабкі в майбутньому, залежить від того, у що ви вірите, що думаєте і як чините в сьогоденні. Система здоров’я і успіху потрібна для того, щоб змінити в саму сприятливу сторону своє сьогодення – змінити думки, вчинки, дії, віру. Змінивши в сприятливу сторону своє сьогодення за допомогою позитивних думок, ми закладаємо здорове і щасливе майбутнє.


8. Як вода змінює свою форму відповідно до посудини, в яку потрапляє, так і всі молекули, з яких створені клітини нашого організму, змінюють свій стан відповідно до наших думок, наших вчинків і нашої віри.
Якщо думки, вчинки наповнені оптимізмом і вірою, то клітини змінюють свій стан в сторону здоров’я, гармонії, відповідності законам природи, і цілющі сили організму починають працювати на повну потужність. Необхідно вірити в те, що сила вашого духу зможе протистояти всім негараздам. Де віра – там, як правило, істина. Там здоров’я і успіх. Там справжня сила і безсмертя духу. Там щастя в єдності з прекрасною величною і всемогутньою Природою. Живіть відповідно до законів природи – і станете всемогутніми і прекрасними, як вона сама.


Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі