«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Ворожимо по білизні: що розповість про тебе твій бюстгалтер

Тобі ніколи не було цікаво, що може розповісти тобі про твої повсякденні звички? Навіть те, як ти щодня застібаєш бюстгальтер насправді може розповісти світу про тебе все.

Ти застібаєш бюстгальтер ззаду, заводячи руки за спину

Ти слухняно дотримуєшся традицій і робиш все за правилами. Адже ти вважаєш, що закони придумані не даремно, а для того, що їх дотримуватися. Таке життя тобі не в тягар, але іноді ти відчуваєш легкий дисонанс від світу, де далеко не всі йдуть тими ж стежками. Іноді тобі складно спілкуватися з людьми, які не дотримуються правил.

Ти застібаєш бюстгальтер спереду, а потім його перевертаєш

Ти - природжені лідер. Ти завжди ставиш собі цілі і дотримуєшся їм незважаючи ні на що. У кожній ситуації ти прораховуєш всі шляхи досягнення заданих цілей. Але егоїсткою тебе назвати складно, адже ти завжди готова прийти на допомогу близьким. Хоча ти робиш це через велику любов, а не через бажання потурати чужим вибрикам.

Ти носити бюстгальтер, який застібається спереду

Ти не любиш витрачати зайві кілька секунд на такі дрібниці, як білизна. Все-одно в тебе ще цілий вагон важливіших справ. Тобі подобаються прості рішення, але тебе не можна назвати ледачим людиною. Просто, навіщо даремно витрачати час? Тим більше, ліфчик, який застібається спереду - це дуже сексуально.

Ти взагалі не розстібаєш бюстгальтер

Ти не йдеш за думкою більшості і вибираєш те, що зручно саме тобі. Правила тобі не писані - ти завжди встановлюєш свої. Тебе завжди можна виділити серед інших, адже ти оригінальний та креативний чоловік.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі