«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Зібравши сумку, хлопчик пішов з дому шукати Бога. Такої зустрічі він точно не очікував!

Одного разу молодий хлопчина захотів зустрітися з Богом. Він розумів, що подорож буде довгою, тому вирішив скласти речі у валізу, поклавши туди Твінкі і шість пляшок напою, і відразу ж відправився в дорогу.

Коли він пройшов близько трьох кварталів, то зустрів стару жінку. Вона сиділа в парку, спостерігаючи за голубами. Хлопчик сів поруч з нею і відкрив свою валізу. Він збирався попити, але придивившись до старенької, він помітив, що вона виглядає голодною. Хлопчик, не роздумуючи, запропонував їй Твінкі.

Вона з вдячністю прийняла його і посміхнулася. Її усмішка була такою ніжною, що хлопчику захотілося знову її побачити, тому він вирішив запропонувати їй ще й свій напій, а вона посміхнулася йому знову. Хлопчик був у захваті! Вони сиділи так весь день, посміхаючись один одному, але не промовили жодного слова. Коли стемніло, хлопчик зрозумів, що втомився. Він встав, але перш ніж піти, він підійшов до старенької і міцно обійняв її, а вона у відповідь знову подарувала йому щиру посмішку.

Коли він прийшов додому, його мати була здивована, побачивши яке у нього радісне обличчя. Вона запитала його: «Чим ти сьогодні займався? Що тебе так ощасливило?» Він відповів: “Я обідав з Богом”. А перш ніж його мати, щось промовила, він додав: «Знаєш… у неї найкрасивіша посмішка, яку я коли-небудь бачив!» Тим часом, жінка похилого віку, теж сяючи від радості, повернулася до себе додому. Її син був приголомшений сяючим обличчям матері, і запитав: «Мамо, що ти сьогодні робила? Ти виглядаєш такою щасливою!» Вона ж відповіла: «Я їла тістечка у парку з Богом». Однак, перш ніж її син зміг щось сказати, вона додала: «Ти знаєш, він набагато молодший, ніж я думала».

Люди занадто часто недооцінюють силу дотику, посмішки, доброго слова, чесного комплімента, або будь-який інший прояв турботи. А це все може кардинально змінити наше життя на краще! Люди приходять в наше життя з різних причин. Деякі на день, деякі місяць а деякі на все життя. Обіймайте усіх однаково!

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі