«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

10 продуктів, які категорично не можна поєднувати один з одним

Є ряд продуктів, поєднання яких, з точки зору Аюрведи, і лікарів-фізіологів, вважається шкідливим.

Пропонуємо вам дізнатися, чим може бути небезпечний улюблений багатьма салат з огірків і помідорів, чому не можна їсти фрукти після їжі і поєднувати різні види білків.

1. Огірки і помідори
Це несумісні продукти. Огірки за своїм складом відносяться до лужних продуктів, а помідори – до кислого. При їх поєднанні утворюються солі.

Саме тому велика порція улюбленого салату з огірків і помідорів нерідко призводить до здуття живота.

2. Фрукти після їжі
Давно відомо, що фрукти не дуже добре поєднуються з іншими продуктами, тому що містять прості цукри, які не вимагають перетравлення. Це означає, що фрукти не повинні залишатися в шлунку надовго.

3. Сир і м’ясний омлет
Загалом, не рекомендується їсти білки з білками. Досить одного концентрованого білка за один прийом їжі. Тоді він легше засвоюється організмом. Краще приготуйте собі вегетаріанський омлет.

4. Томатний і сирний соус з макаронами
Кислі помідори не рекомендується змішувати з крахмалистими вуглеводами, такими як макарони. Харчова теорія сумісності рекомендує уникати змішування вуглеводів з кислотами.

Додавання молочних продуктів до цієї і так складної комбінації – вірний шлях до проблем з травленням і втоми після їжі.

5. Каша або вівсяні пластівці з молоком і апельсиновим соком
Кислоти в апельсиновому соку і будь-яких інших кислих фруктах руйнують фермент, який відповідає за перетравлення крохмалю. А крохмаль присутній в зернових. Крім того, кислі фрукти або соки можуть створожити молоко і перетворити його у важку слизувату речовину.

6. Квасоля і сир
Молочний білок і боби – звичайне поєднання в будь-якому мексиканському ресторані. І все ж, це майже гарантовано призведе до газів і здуття живота.

7. Диня і прошутто
Диню потрібно їсти окремо від усього чи не їсти взагалі. Це ж правило відноситься до всіх дуже солодких фруктів. Загалом, бажано їсти фрукти окремо від білків або крохмалів.

8. Банани і молоко
Аюрведа вважає це поєднання одним з найважчих. Воно створює почуття важкості в тілі та уповільнює розум.

9. Йогурт і фрукти
Не радять і змішування будь-які кислі фрукти з молочними продуктами. Це зменшує швидкість травлення, змінює кишкову флору, виділяє токсини і викликає нежить, застуду, кашель і алергію.

10. Лимонний соус як заправка для салату з огірків і помідорів
Такі продукти, як картопля, перець, баклажани і помідори, не варто їсти з огірками. Лимон також погано поєднується з цими продуктами.

слідувати простим правилам комбінації продуктів протягом 2 тижнів, ваше травлення стане набагато більш ефективним. У вас буде більше енергії і плоский живіт.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі