«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

11 несподіваних способів використання гігієнічної помади: виручить в будь-якій критичній ситуації!

Гігієнічна помада – косметичний продукт, для багатьох став звичним і навіть обов’язковим засобом догляду та захисту губ. Але в цій статті ми поділимося такими способами її застосування, які вам і в голову не приходили!

1. Нові туфлі – це завжди прекрасно! А ось уникнути натертостей і пухирів можна, якщо змастити «критичні» місця на ногах гігієнічною помадою. Цей трюк дозволить зменшити тертя і уникнути дискомфорту.

джерело: http://big-family.in.ua

2. Якщо кільце з пальця не знімається, а ні олією, а ні нитки під рукою немає, вдихни глибше і … сміливо бери в справу гігієнічну помаду. Працює завжди!

джерело: https://zen.yandex.ru

3. Обвітрилася ніс? Не біда, адже його можна змастити гігієнічною помадою! Насправді, цей продукт має куди більш зволожуючі і захисні властивості, ніж багато кремів …

джерело: https://www.adme.ru

4. Невеликі подряпини і порізи можна обробити гігієнічною помадою, якщо під рукою немає спеціальних медичних засобів. Це вбереже ранку від попадання в неї інфекції, а також прискорить загоєння.

джерело: http://big-family.in.ua

5. Гігієнічна помада – відмінний засіб для стайлінгу брів. Крім фіксації, продукт надає бровам доглянутого вигляду і прискорює ріст.

6. Помада цілком може замінити засіб для догляду за кутикулою. Навіщо купувати зайве ?!

7. Електризується волосся – проблема багатьох, особливо в зимовий період. Усунути цю проблему просто, якщо злегка змастити долоні гігієнічною помадою і провести рукою над головою, ледве торкаючись волосся.

джерело: https://zen.yandex.ru

8. Гігієнічну помаду можна використовувати і як засіб проти січення кінчиків.

9. Змастіть помадою місця над і під язичком, щоб легко вирішити проблему з заїданням блискавки.

джерело: https://www.adme.ru

10. Після тривалої перерви в носінні сережок потім так складно їх протягнути знову … І знову-таки на допомогу прийде помада!

11. Сліди від туші легко усунути ватною паличкою, змащеною помадою. До речі, якщо трапилося таке, що ви ночуєте не вдома, а кошти для зняття макіяжу немає, скористайтеся помадою. Не дуже зручно, але все ж краще, ніж просто милом, яке висушує шкіру.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі