«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

12 секретів комфортного польоту в літаку

1. Найкраще місце в салоні – біля вікна

Вибираючи місце біля вікна, ви вбиваєте відразу декількох зайців: по-перше, можна спертися до стіни, щоб подрімати, по-друге, сусіди не будуть турбувати вас, щоб вийти. І звичайно ж, вам буде забезпечений чудовий краєвид.

2. Вибирайте зручний одяг

Ті часи, коли для подорожей літаком вибирали найбільш вишукане вбрання, давно минули – оберіть комфортний і зручний одяг, який не буде обмежувати рухів. Під час тривалих перельотів всередині температура може змінюватися, тому найкраще одягатися “шарами”, наприклад, футболка, светр, курточка. Не забудьте взяти з собою теплі шкарпетки, щоб можна було зняти взуття і не замерзнути.

3. Візьміть з собою воду, не вживайте кофеїн та алкоголь

Щоб уникнути зневоднення організму, не забувайте пити більше води під час польоту. Посудини, які пропонують стюардеси, не надто великі, та й щоб зайвий раз не чекати, краще запастися кількома пляшками води (не забудьте купити її тільки після огляду багажу). Краще відмовитися від напоїв, що містять кофеїн: він перешкоджає сну, підвищує зневоднення організму. Алкоголь, можливо, трохи зніме напругу, але також може призвести до зневоднення і млявості.

4. Подбайте про шкіру обличчя

На борту літака дуже низький рівень вологості, тому наша шкіра страждає в першу чергу. Щоб не відчувати дискомфорту, дотримуйтесь цих порад: Спрямуйте повітряний потік кондиціонера куди завгодно, крім обличчя. Якщо шкіра почне блищати, протріть обличчя очисними серветками і нанесіть зволожувальний крем. Не розприскуйте воду на обличчя – так, ви висушите шкіру ще сильніше. Або промокніть її серветкою після води.

5. Влаштуйтеся в кріслі зручніше

Від довгого сидіння затікають ноги і дуже втомлюється спина, та й крісла в літаку не дуже зручні. Покладіть під спину подушку, згорнутий шарф або светр, а також не забудьте накритися пледом. Принести подушку і плед краще попросити відразу, як тільки влаштуєтесь на борту літака (іноді вони швидко закінчуються). Також не забувайте: чим вище ноги від дна літака, тим краще, тому спробуйте поставити їх на власний багаж під кріслом.

6. Запасіться всім необхідним для комфортного сну

Замість масивних гаджетів на зразок великого ноутбука і декількох товстих книг краще візьміть з собою в салон літака сумку з корисними в польоті речами. З ними навіть в економ-класі вам вдасться виспатися і відпочити: Навушники, що ізолюють від шуму. Маску для сну. Подушку для підтримки шиї.

7. Як запобігти закладанню вух

Через перепади тиску, особливо під час піднімання літака і коли він іде на посадку, в вухах може з’явитися неприємне закладання. Щоб його позбутися, спробуйте широко позіхнути, зробити кілька ковтальних рухів, розсмоктувати льодяники.

8. Постарайтеся рухатися

Провести кілька годин в одній позі непросто: тіло затікає, а кров скупчується в нижніх кінцівках і не доходить до верху тіла. Намагайтеся принаймні раз на годину вставати з крісла, а також робити невелику розминку в кріслі: деякі авіакомпанії друкують спеціальні пам’ятки з вправами для своїх пасажирів.

9. Прихопіть із собою корисний перекус

Низький рівень тиску і вологості на борту призводить до зниження чутливості смакових рецепторів. Саме з цієї причини авіакомпанії додають до своїх обідів велику кількість спецій, солі та цукру, і це не завжди корисно. Подумайте про перекус, який зручно взяти з собою в літак: фрукти, горіхи, йогурт.

10. Складіть план вашого перельоту

Довгий переліт корисно розділити на невеликі проміжки – і ось він уже не здається настільки загрозливим. Можна подивитися фільми або передачі, на які ніяк не вистачало часу, зайнятися давно відкладеними справами – написати листа, зробити запис в щоденнику, приступити до цікавої книги. Плюс не забувайте про час для сну, обіду, злету і посадки – і ось ваш політ добігає кінця, а ви бадьорі, свіжі і повні сил та натхнення.

11. Візьміть в літак свої навушники

Аксесуари, що видаються на борту, як правило, не є новими, хоча вони і ретельно упаковані. Бувши у вживанні аксесуари після польоту очищаються, а потім заново фасуються. Значить, їх використання не зовсім безпечне з точки зору особистої гігієни, отож краще прихопіть власні.

12. Позбудьтеся старих позначок на валізі та не витрачайте часу на навішування замків

Ось декілька порад від співробітників аеропортів.

По-перше, замки на валізах легко розкриваються для огляду багажу. Тому не варто витрачати час на навішування замків, а краще взяти цінні речі з собою в салон.

По-друге, рекомендується обов’язково забрати неактуальні відмітки і наклейки на валізі, які збивають з пантелику операторів конвеєрної стрічки – в результаті ваш багаж може полетіти в неправильному напрямку.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі