«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

8 розумних способів як краще зберігати святкові прикраси, згідно з порадами професіоналів

Набридло щороку діставати розбиті іграшки на ялинку? Розплутування гірлянд вже стало сімейною традицією? Краще спробуйте новий підхід у зберіганні святкових прикрас і вас припинять турбувати такі проблеми.

Завдяки цим професійним порадкам по упакуванні святкових прикрас вам ніколи не доведеться боротися із заплутаними гірляндами, прибирати розбиті прикраси або знову здувати пил з вашого Різдвяного вінка, інформує UkrMedia.

Знайдіть спеціальне сховище

Якщо ви заштовхували свій вінок у сумку або спробували запхати його в коробку неправильного розміру, вам, можливо, буде приємно дізнатись про великі пластикові контейнери та спеціальні ящички для одягу у вигляді сумки, які знадобляться для того, щоб зберігати ваш Різдвяний вінок. Такий контейнер збереже ваш вінок цілим та без пилу. Якщо ви не можете придбати чи підібрати пластиковий контейнер, повішайте вінок на вішалку та накрийте його пластиковим пакетом для зберігання одягу, щоб зберегти ваш вінок.

Використайте підставки для яєць

Картонні підставки для яєць можна використати і у побуті. Замість того, щоб викидати такий картон, збережіть його та використайте в якості організатора для більш важких прикрас. Порожні яєчні підставки є ідеальним рішенням для зберігання крихких іграшок та інших дрібних прикрас. Це дійсно геніальна ідея! Просто накрийте підставку з іграшками шматком пінопласту або пухирчатим пакетом і закріпіть востороннім скотчем. Переконайтеся, що ви поклали таку ємкість з іграшками ​​на окремій полиці або зверху на інші прикраси, щоб зберегти їх в безпеці.

Покладіть кожну іграшку на своє місце

Найпростішим рішенням в такій ситуації буде окрема скринька для зберігання Різдвяних прикрас. яка забезпечить цілісність навіть скляним кулькам, до тих пір, поки вони вам не знадобляться. Якщо це не є варіантом, чи ви не маєте можливості або змоги її придбати, то ви можете покласти іграшки прямо в коробку, проте, ви ризикуєте їх поламати та, у результаті, отримаєте безлад. Якщо ви хочете зробити органайзер для іграшок та прикрас, то краще класти їх у пластикові пакети, ніж у коробки з-під взуття, а потім у корзини. В такому випадку, якщо розбивається одна або декілька прикрас, то замість того, щоб прибирати дно корзини, ви просто дістанете пакетик з побитою іграшкою та викинете його.

Візьміть спеціальний маркер

Мета будь-якого проекту, призначеного для зберігання Різдвяних прикрас - зберегти все організованим, в безпеці і цілим до наступного року. Професійні організатори обіцяють, що найкращим місцем для зберігання прикрас може стати простий пластиковий контейнер, позначений спеціальним маркером. Якщо ви зможете позначити і побачити все, що зберігаєте, то вам буде простіше діставати це в майбутньому.

Зберігайте гірлянди розплутаними

Ще однією з порад організаторів є те, щоб використовувати будь-який картон, який залишився з Різдвяних подарунків, щоб зберігати свої гірлянди. Різдвяні гірлянди можуть стати однією з найнеприємніших частин організації Різдвяного декору, але якщо ви намотали їх на шматки картону, розміром 20 на 25 сантиметрів, то вони будуть менш схильними до того, щоб заплутатись. Це рішення дозволить зберегти свої гірлянди організовано і зберегти вашу корзину для сміття порожньою. Сімейний майстер рекомендує використовувати спеціальні одноразові шнури з затискачами для особливо складних гірлянд. Коли ви обернете гірлянди навколо таких шнурів, ви зможете запобігти серйозним замотуванням шнурів гірлянд, а отже, і розчарування в наступному році.

Візьміть кольорову клейку стрічку

Якщо ви використовуєте штучне дерево і вам доводеться розпаковувати та повторно упакувати його щороку, то у сімейного організатора є порада для вас: використовуйте клейку стрічку для створення кольорового коду кожного іграшкового шару для вашого штучного дерева. Коли прийде час розпакувати його наступного року, вам буде значно легше прикрашати штучну ялину, вже знаючи куди краще повісити прикраси.

Використовуйте торбини для одягу, щоб зберегти додатковий папір для подарунків

Залишки Різдвяного паперу для упакування подарунків зазвичай неприємно і важко зберігати до наступного року, тим більше, що з часом він може зминатись, рватись або використовуватись в інших цілях. Магазини продають спеціальні коробки для зберігання паперу, але якщо вам потрібне просте рішення проблеми, то ви можете використати спеціальні торбини для одягу. Просто візьміть усі вільні рулони, що спричинюють безлад у вашій шафі, і покладіть його акуратно в торбину для одягу. Покладіть її в шафу і ви зможете легко дістати те, що вам потрібно, коли настане час запаковувати подарунки!

Перевіряйте вашу колекцію іграшок та редагуйте її час від часу

Незважаючи на те, що пластикові контейнери, помічені маркером є чудовим рішенням для зберігання іграшок та прикрас, проте ви не захочете, щоб в кінцевому підсумку у вас був будинок, повен сміття. Організатори рекомендують якнайкраще контролювати вашу колекцію святкових Просто будьте безжальними і не сентиментальними. Краще викидати старі, вицвіли та надбиті прикраси, і поповняти поступово вашу колекцію новими іграшками.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі