«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Чи можна дарувати ножі: народні прикмети

Такий подарунок не кожному припаде до душі, адже прикмети свідчать, що він притягує чвари і біди.

Можна дарувати ножі в подарунок - досить поширений питання. З кожним роком все складніше вибирати оптимальний презент для близьких, родичів та колег, а хороший набір кухонних ножів або колекційний кинджал виглядають дуже вражаюче. Чи можна зупинити свій вибір на такому презенті чи варто утриматися?

Прикмети дарувати ножі

Про подарунки існує чимало забобонів. Хтось вважає неправильним дарувати близьким гаманці і годинник, хтось страшно боїться того, що йому піднесуть дзеркало. Але чому ніж є таким страшним подарунком? Перша прикмета свідчить, що якщо ніж подарувати на день народження, то це притягне на найближчий рік до іменинника тільки сварки, агресію і проблеми. Згідно іншій поширеній прикметі відносини зіпсуються якраз між тими, хто дарує ніж і хто безпосередньо приймає цей подарунок, інформує Ukr.Media.

Вельми категорично ставляться до такого президента на весіллі. Згідно одного з найпоширеніших забобонів молоді будуть жити «на ножах» та їх шлюб закінчиться розлученням. Особливо забобонні громадяни переконують, що в такому випадку прокляття атрибута почне діяти вже безпосередньо під час торжества і на весіллі можлива бійка з поножовщиною.

Але чому з'являються такі прикмети? Все через те, що в давні часи подібні гострі предмети асоціювалися зі злою силою. Адже непросто відьми і чаклуни в своїх чорних ритуалах використовують особливі ножі, а в ляльку Вуду встромляють заговорені голки. Тому подарунок, який асоціювався з нечистою силою, автоматично у наших предків вважався символом негативу.

Є ще одне пояснення - в далекі часи зброї не було в масовому виробництві і тому робилася вона на замовлення. Така робота була дуже важкою, майстрові слід було відразу дізнатися, хто буде користуватися цим клинком. Люди вірили, що виготовляється ніж або меч під особливого господаря і заговарюється для нього:.Тому, якщо людині хотіли зробити зло, могли підкинути або подарувати ніж заговорений для іншого. Коли атрибут пропадав у чужі руки, він всіляко намагатися нашкодити своєму помилковому господареві. Можна зробити висновок, що люди боялися виявитися жертвою клинка, який належить комусь іншому.

Крім цього звичайно ж протягом довгого часу подібні вироби були символом війни, битви. Тому вважалося, що апріорі будь-яка така річ заряджена негативною і руйнівною силою.

Забобони: подарувати ніж чоловікові

Люди, які вірять у прикмети, запевняють, що якщо ви хочете в найкоротший термін розійтися зі своїм коханим, то подаруйте йому годинник, нижню білизну або ножа Якщо повірити в те, що такий атрибут міг притягати негатив (завдяки тому, що асоціювався з чорною магією і агресією) ще можна, то зрозуміти, чому ніж обов'язково «переріже» любовні узи, дуже важко. Можна з упевненістю сказати, що такий подарунок буде актуальним лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що людині він припаде до душі. Такі речі найчастіше воліють завзяті мисливці, збирачі холодної зброї.

Єдине, через що можуть погіршитися ваші відносини з партнером, це якщо такий подарунок не доведеться йому по душі і ви розчаруєте його, скривдите тим, що не купили щось, що дійсно йому хотілося отримати. Якщо ви абсолютно впевнені у своєму партнері, знаєте, що він не забобонна людина і хоче отримати такий подарунок, то зробіть йому приємне.

Ніж - подарунок жінці

Як і у випадку з чоловіками, жінкам дарувати такий подарунок слід тільки в тому випадку якщо це те, чого вони хочуть. Причому в цьому випадку мова може йти як про колекційні ножі, холодну зброю, так про спеціальні кухонні набори.

Хто знає, можливо жінка довгий час мріяла про колекційний меч або про особливий набір з нержавіючої сталі. Тому, якщо дівчина не забобонна, не боїться такого подарунка і дійсно його хоче, то поганою прикметою можна і знехтувати.

Традиції, коли кинджали - найкращий дар

Незважаючи на те, що негативні забобони про ножі досить поширені, є країни, в яких холодна зброя дійсно гарний подарунок. Наприклад, на Кавказі не задають питання - чи можна дарувати ніж чоловікові на день народження чи на будь яке інше свято. Подібний подарунок підноситься в тому випадку, якщо ви відчуваєте до людини повагу і хочете його порадувати.

Як позитивний подарунок розглядається ніж або кинджал в Середній Азії, Японії. Жителі цих країн вважають, що такі предмети є захистом від нечистого, злих духів і нещасть. Віра в подібні талісмани настільки сильна, що гострий ніж можуть класти навіть поруч з ліжком дитини для того, щоб цей оберіг охороняв його сон.

У Японії подібна зброя є дуже символічним подарунком. Вважається, що вручаючи людині кинджал або клинок ви постачаєте його інструментом, за допомогою якого людина зможе пробити свій шлях до щастя.

В яких країнах ножі не можна дарувати на день народження?

Є країни, в яких віра в жахливе негативне тлумачення прикмети максимально сильна. Наприклад, в Англії. Якщо ви хочете до смерті налякати людину, досить піднести їй в подарунок холодну зброю. Для того, щоб хоч якось врятуватися від негативного впливу прикмети в цій країні було прийнято віддавати монету.

У Китаї та Латинській Америці подібний презент може символізувати закінчення дружби. Такий подарунок підноситься, як прощальний. Подібна традиція також існувала й у Монголів.

Як позбавитися від негативного впливу повір'їв?

Як вам відомо, ефект практично будь-якої негативної прикмети можна анулювати. Це стосується і страшних небезпечних подарунків. Захиститися від негативних наслідків можна дуже просто - іменинникові або будь-якій іншій людині, яка одержує презент, необхідно його «викупити» у вас.

Це означає, що дарувальник повинен самостійно попросити копійку в обмін на подарунок. Якщо ви людина віруюча, то можете відправитися в храм і поговорити зі священиком. Іноді подібні подарунки можна освятити. Це говоритиме про те, що будь-який негатив з предмета знятий і тепер ви можете користуватися ним з чистою душею.

Як бачите, ніж не завжди вважався поганим презентом і є чимало людей, які були б раді отримати такий подарунок. Головне, щоб людина, для якого готується цей вельми нестандартний презент, дійсно хотіла отримати саме цей ніж, а не щось інше.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі