Як доглядати за шкірою після епіляції: правила та поради
Влітку особливу увагу потрібно приділити епіляції шкіри. Якщо взимку ти видаляєш волоски і не звертаєш уваги на подразнення шкіри, то влітку це привертає увагу не тільки твою, а й тих, хто тебе оточує. Щоб волоски не вростали і не виникало подразнень, потрібно знати, як доглядати за шкірою після епіляції.
Який би вид епіляції ти не вибрала, всі вони певною мірою травмують шкіру. Бритва, епілятор або віск пошкоджують і порушують верхній шар шкіри, в результаті чого можуть виникати запалення, подразнення і вростання волосся.
Використовуй лосьйон після гоління. Щоб заспокоїти шкіру і зняти подразнення після епіляції, використовуй спеціальний лосьйон для чутливої шкіри. Якщо ж у тебе немає спеціального лосьйону, можна використовувати звичайний дитячий крем або чоловічий після гоління.
Після епіляції продезінфікуй шкіру. Якщо ти помітила, що після використання бритви або епілятора з'явилися плями і шкіра пече, використовуй 70% спирт, розчин перекису, хлоргексидин або ж настоянки прополісу або календули.
Знімай подразнення за допомогою мазей. Дуже добре справляються з проблемою мазі і креми, в основі яких міститься пантенол. Вони швидко знімуть подразнення, заспокоять шкіру, видалять мікроби і відновлять структуру шкіри.
Використовуй свіжовичавлений сік алое. Цей засіб добре зволожить шкіру, зніме почервоніння і свербіж після епіляції. Візьми лист алое і зроби з нього гель, нанось на очищену шкіру тіла, не змивай. Врослі волоски після епіляції.
Якщо ти помітила, що після епіляції у тебе з'явилися врослі волоски, роби таку процедуру: накладай теплий вологий компрес на пошкоджену область на кілька хвилин, щоб пом'якшити шкіру. Просто змочи рушник у гарячій воді, відіжми його і притисни до вросшого волосся. Коли рушник охолоне, знову помісти його під гарячу воду. Якщо ти бачиш вросле волосся, "вдавлене" в шкіру, то ця обробка пом'якшить його і наблизить до поверхні.