«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Якщо домашні тварини люблять спати у вашому ліжку, зверніть будь-ласка увагу на це….

Всі ми, безсумнівно, душі не чаєм в своїх домашніх улюбленців. Як же складно встояти перед цим благаючим поглядом бездонних очей, коли чотириногі просять пустити їх в ліжко!

Але, перш ніж в черговий раз піти у хитруна на поводу, прочитай статтю на, щоб убезпечити себе і не піддавати ризику здоров’я своїх дітей.

Справа в тому, що з приходом тепла прокидаються і виходять на полювання кліщі. Наші вихованці на прогулянці – легка здобич для них. Кліщ  закріплюється на травинці та застигає в вичікувальної позі, витягнувши передні лапки, якими він з легкістю закріплюється на шерсті тварин.

Навіть якщо ти регулярно проводиш профілактичну протипаразитарну обробку вихованця (краплі, спреї) і використовуєш  нашийник від бліх і кліщів , тварина може принести паразитів в будинок. Особливо складно помітити дрібних особин, які переховуються в густій шерсті.

Наслідки укусу кліща

Кліщі є переносниками таких хвороб, як  кліщовий енцефаліт , бореліоз (хвороба Лайма), висипний тиф та інших інфекцій, що відносяться до розряду особливо небезпечних. Так що завжди будь напоготові!

Ретельно оглядай чотириногого друга після кожної прогулянки. Промацуй шкіру в області пахвових западин, на шиї, за вухами, в місцях, де шкіра особливо ніжна. Через дії інсектицидів кліщ може і не присмоктатися, а ось впасти на підлогу і потім розгулювати по дому – цілком. Уяви на хвилиночку, що це може забратися в твою постіль або ліжко дитини …

Для своєї безпеки, з метою гігієни і дотримання дисципліни, позбутися про облаштування зручного лежака для вихованця. І не забудь розповісти про статтю друзям!

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі