«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Якщо проблеми не дають вам спокою, почніть промовляти ці слова

Для того, щоб залучити добрі сили Всесвіту і знайти радість життя, позбутися від проблем і добитися успіху, не потрібно прикладати титанічних зусиль.

Головне – вірити в свої сили і контролювати свої думки та мову. Благородні слова мають неймовірну силу, за допомогою них можливо багато чого змінити в своєму житті на краще.Найголовніше – це ВІРА! Саме тому, ми пропонуємо вашій увазі 7 найсильніших слів в житті жінки. Давайте притягувати щастя!

Зовсім недарма, наші предки проговорювали заклинання, які допомагали від різних бід. Вся справа в тому, що слова, часто проголошувані нами, відкладаються на підсвідомості і викликають особливу реакцію організму, впливаючи на нашу поведінку і життя в цілому. Тому якщо проблеми не дають вам спокою, і ви хочете поліпшити своє життя, почніть промовляти ці слова.Нехай ваше майбутнє буде світлим і щасливим!

Благополуччя
Слово складається з двох частин, і якщо переставити їх місцями, ми побачимо дуже логічне поєднання «отримувати благо». Якщо ви будете часто вживати це слово, і особливо якщо будете бажати благополуччя іншим людям, ви дійсно почнете отримувати благо від життя і розвернете до себе удачу.

Удача
Так, удача любить, коли її кличуть по імені. Але вживати це слово потрібно впевнено і тільки з позитивним настроєм. Ніяких «Ох, якби мені посміхнулася удача…».Замість цього потрібно говорити: «Я вірю, що удача посміхнеться мені сьогодні».

Надія
Надія змушує людину зібрати сили в кулак і рухатися далі навіть в найважчих ситуаціях. Завжди говоріть: «Я сподіваюся на краще», і удача обов’язково вас почує і виправдає сподівання.

Кохання
Здатність любити себе і навколишній світ – запорука успіху, яка не любить зачерствілих людей. Нагадуйте собі говорити близьким про свої почуття, і не бійтеся зізнатися у своїй любові до світу. Скажіть: «Я люблю цей світ за його красу і можливості, які він відкриває переді мною». І світ поспішить відповісти вам взаємністю.

Подяка
Фортуна повертається спиною до тих, хто здатний тільки отримувати, не віддаючи нічого натомість. Дякуйте за свої успіхи, вимовляючи слово «дякую» близьким людям, вдало склавшимся обставинам, тим, хто надав вам, нехай і несуттєву, але допомогу, і наступного разу удача знову не відмовить вам у своїй прихильності.

Впевненість
Впевненість – одне з основоположних почуттів щасливих людей. Якщо ви повірите в себе, то Фортуна подарує вам прихильність. Часте повторення цього слова допоможе вам відчути впевненість в своїх силах, переконати себе в своїй вірі, навіть якщо спочатку ви мали сумніви.

Довіра
Для того, щоб обставини складалися вдало, потрібно довіряти життю. Перед важливою для вас справою частіше говоріть про довіру: «Я відчуваю довіру по відношенню до життя. Я знаю, що життєві обставини складуться в мою користь».


Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі