«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Інтимні поради: головні помилки чоловіків в ліжку

Жінки ділилися найпотаємнішим і чесно розповіли, що їх дратує в поведінці чоловіків під час інтиму. Сексологи на підставі думок жінок виділили декілька найпоширеніших помилок хлопців.

Поширена і популярна помилка, яка викликає обурення і обурення жінок, стосується орального сексу. Деколи чоловіче бажання отримати оральні ласки так велике, що вони не враховують бажання партнерки в цей момент.

Як з'ясувалося, чоловіки часто практично силою примушують жінку, опускаючи їй голову або підносять їй до лиця свій статевий орган. Жінки наполягають на комунікації в таких делікатних питаннях.

Чоловіки будуть здивовані, але у жінок не завжди є бажання і настрій займатися з ними цим видом сексу. Статевий акт повинен приносити насолоду обом, а не бути вимушеним заняттям для однієї з сторін.

Поширені також скарги жінок на егоїзм чоловіків, які не цікавляться тим, що більше заводить партнерку і приносить їй задоволення в ліжку.

Сексологи з'ясували, що відверті розмови про інтим здатні допомогти партнерці розкріпачитися.

Також частою помилкою чоловіків є втрата інтересу до жінки після власного оргазму.

Як виявилося, багато хлопці відмовляються навіть від обіймів і не звертають увагу на те, закінчився для його партнерки статевий акт приємною кульмінацією.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі