«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Корисні лайфхаки з фольгою, які полегшать ваше життя

Фольга – відмінний і універсальний матеріал.

Фольга - це відмінний і універсальний матеріал, який може стати в нагоді в побуті для вирішення найскладніших завдань. Існує величезна кількість корисних лайфхаків. Ми вибрали з їх різноманіття найбільш корисні і дієві, які точно оцінить кожна господиня чи господар, інформує UkrMedia.

Заміна батарей

Якщо потрібно оперативно перетворити батарейки ААА в АА, допоможе в цій справі фольга. З її допомогою можна «витончено» збільшити довжину елементу живлення. Працює така імпровізована система майже без вад.

Усунення іржі

Фольга є непоганим засобом від іржі. Достатньо взяти зім'ятий шматочок матеріалу і потерти ним проблемну поверхню. Можна, таким чином, навіть бампер автомобіля почистити.

Блиск срібла

Простий рецепт для очищення срібла. Беремо ємність з гарячою водою, додаємо туди 3-4 столові ложки соди і аркуш фольги. Трохи чекаємо, поки фольга не пом'якшиться, після чого опускаємо в ємність срібний виріб.

Воронка

У будинку немає підходящої воронки? Якщо є фольга, то і ця проблема може бути витончено вирішена за допомогою даного матеріалу. Найголовніше, що потім її можна розгорнути назад і пустити фольгу на рішення іншої задачі.

Миття посуду

Посуд покрився товстим шаром жиру і прилипленою засохлою їжею? Беремо шматочок фольги, робимо з нього ніби губку і використовуємо її для очищення. Відмінно заміняє кухонну сіточку для миття посуду з сильним нагаром.

Кондиціонер для білизни

Робимо з фольги кулю розміром з кулак і поміщаємо її в барабан пральної машини. Така хитрість дозволить зняти статичну електрику з щойно випраних речей.

Заточка ножиць

Складаємо фольгу у кілька разів і починаємо різати її ножицями. Найголовніше, робити це поетапно за кількома різними напрямами. Після виконання цієї процедури ножиці стануть гострішими.

«Ролики» для меблів

Для того, щоб здійснити пересування меблів без шкоди для підлогового покриття, слід обернути всі ніжки фольгою. Відмінний варіант, який замінює дорогі засоби, що роблять теж саме.

Захист випічки

Набридли пригорілі пироги з потемнілими краями? Проблема легко вирішується за допомогою фольги. Просто оберніть краї випічки, і все буде в порядку. Втім, це не означає, що можна не дотримуватися термінів приготування страви.

Зберігання їжі

Нарешті, фольгу можна використовувати для зберігання їжі. Загорніть у неї улюблені страви. Неважливо куди ви вирушаєте - на роботу, у відрядження або на відпочинок.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі