«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Обгоріло обличчя на сонці: як прибрати почервоніння?

Ми так чекаємо відпустку, і, ледь прибувши до теплих країв, хочеться сидіти на пляжі вічність. Ти ретельно користуєшся сонцезахисним кремом, а ввечері все одно помічаєш почервоніння на обличчя? Без паніки, ця проблема поправна!

Для початку потрібно визначити, який у тебе тип опіку: якщо на шкірі почали з'являтися пухирі, бульбашки, терміново потрібно звернутися до лікарів. А якщо обличчя трохи почервоніло, варто слідувати інструкції, яку ми написали нижче.

За допомогою соку алое. Свіжий сік алое здатний заспокоїти шкіру, зняти біль і почервоніння. Візьми свіжозрізане промите листя алое. Листочки потрібно подрібнити і віджати сік. У нерозбавленому вигляді нанось сік алое на проблемні ділянки. Буквально через пару годин ти помітиш, що шкіра обличчя посвітлішала, а біль зник. Якщо ж у тебе немає свіжого алое, скористайся засобами на основі цього продукту: крем, сироватка або олія.

За допомогою меду. Натуральний мед здатний добре загоювати рани, прибирати почервоніння і хворобливість. Після засмаги найкраще робити маски для обличчя на основі меду. Обличчя потрібно щедро змастити медом і очікувати 20 хвилин. Щоб позбутися від почервоніння на обличчі, слід таку процедуру повторювати щодня.

За допомогою молочних продуктів. Так-так, усіма улюблена процедура: сметана після опіку. Дійсно, молочні продукти здатні знижувати почервоніння обличчя і хворобливість. На проблемні ділянки нанеси натуральні вершки або жирну сметану і залиш суміш на годину. Потім змий молочний продукт і нанеси живильний крем для обличчя.

За допомогою обліпихи. Якщо у тебе дуже чутлива шкіра обличчя, а вже тим паче якщо вона обгоріла, тоді на допомогу тобі прийде обліпиха. Олія обліпихи або свіжий сік підходять для ніжної і чутливої ​​шкіри. Обліпиха добре пом'якшує шкірний покрив і знімає почервоніння після засмаги.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі