«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Потужний антивірусний напій (лише 3 інгредієнти!)

Ваш організм піддається впливу багатьох факторів і чинників щодня, що може призвести до інфікування бактеріями, вірусами або грибками. У вас є імунна система, яка відповідає за реакцію на всі ці мікроорганізми, які можуть викликати проблеми зі здоров’ям.

Однак пасивний спосіб життя, неправильне харчування, раптові зміни клімату, відсутність фізичних вправ та інші фактори можуть призвести до послаблення цієї системи, що зробить вас більш вразливими до різних захворювань, які викликають усі ці мікроорганізми.

Поживні речовини, які ви отримуєте з деяких продуктів харчування, мають важливе значення для формування сильної імунної системи, яка здатна захиститися від вірусних захворювань. Маючи на увазі потреби імунної системи, ми поділимося з вами цікавим рецептом. Це – антивірусний напій, що поєднує потужність трьох дуже корисних інгредієнтів, щоб надати імунній системі необхідні поживні речовини, завдяки яким вона залишатиметься сильною і буде здатна боротися зі всіма різновидами інфекцій.


Які секретні інгредієнти цього потужного противірусного напою?
Хоча й важко повірити в настільки велику кількість переваг, цей потужний антивірусний напій складається лише з трьох популярних і економних інгредієнтів: лимону, імбиру і меду.


Лимон
Лимон відомий завдяки високому вмісту вітаміну С, який не лише є антибіотиком, але й зміцнює імунну систему завдяки активації білих кров’яних клітин. Цей продукт має антибіотичні та противірусні властивості, які допомагають боротися з великою кількістю вірусів і бактерій, та можуть вплинути на здоров’я, зокрема на дихальну систему.


Імбир
Корінь імбиру став популярним завдяки його численним лікувальним властивостям, серед яких вирізняються протизапальна та муколітична дія, не кажучи вже про велику кількість антиоксидантів.

Цей потужний інгредієнт може допомогти стимулювати імунну реакцію організму, а також боротися зі всіма вірусами і бактеріями, які можуть викликати такі проблеми, як: застуда, кашель, грип або астма. Його муколітична дія стимулює секрецію слизу, тому він також чудово підходить для зниження таких симптомів, як кашель і подразнення горла.

У медицині він також відомий своїми антибактеріальними, антигрибковими, антитоксичними, антигістамінними та протизапальними властивостями.


Бджолиний мед
Останні дослідження показали, що бджолиний мед має потужну антибіотичну дію, яка може усунути віруси і бактерії, що викликають застуду та грип. Цей продукт, відомий протягом багатьох років, використовують для лікування різних респіраторних та вірусних захворювань.
Дослідження показали, що мед має відхаркувальні властивості, які є ключовими для лікування астми та інших респіраторних проблем, що виникають внаслідок слабкої імунної системи.


Антивірусний напій з лимоном, імбиром і медом
Тепер, коли ми з’ясували антивірусні переваги цих трьох знаменитих інгредієнтів, наступний крок –  ​​приготувати потужний антивірусний напій, який допоможе підняти імунітет організму і запобігти дихальним проблемам, спричиненим алергією або вірусними інфекціями.

Завжди добре мати під рукою ці три натуральні інгредієнти, адже вони також дуже ефективні в лікуванні застуди, грипу і різних видів алергії дихальних шляхів, які можуть виникнути в будь-який час.


Інгредієнти

  1. 2 великі неочищені лимони
  2. 1/2 кореня імбиру
  3. 200 мл органічного меду (8 столових ложок)

Інструкції

  1. Спочатку добре вимийте лимони розчином води та оцту для дезінфекції та усунення можливих залишків пестицидів. Лимони слід використовувати зі шкіркою, оскільки більша частина поживних речовин знаходяться саме в ній, у тому числі велика кількість вітаміну С.
  2. Ретельно вимийте корінь імбиру, розріжте його на маленькі шматочки і покладіть в блендер разом з порізаними лимонами. Додайте рекомендовану кількість меду і змішайте всі інгредієнти, поки не отримаєте однорідну суміш.
  3. Коли суміш буде готова, вилийте її в скляну банку з кришкою і зберігайте в холодильнику.
  4. Якщо засіб знаходився в холодильнику протягом тривалого часу і мед почав кристалізуватися, слід нагріти його на водяній бані, щоб він не зіпсувався.


Споживання
Ми рекомендуємо споживати столову ложку на день для осіб віком старше 13 років. Дітям треба приймати тільки чайну ложку щодня. Можна розчинити цей напій в чаї, воді або іншій гарячій рідині.


Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі