«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Прості вправи для зниження ваги і корекції фігури

Гімнастика виконується в хорошому темпі, енергійно, вранці до сніданку або в будь-який інший час дня, але не раніше, ніж через півтори години після їжі.

Схожа вона на швидкий спортивний танець. Основні її особливості: посмішка і утримування бажаного образу протягом всього комплексу; довільні постійні рухи (пританцьовування) ногами під час вправ на інші частини тіла; вправи на вібрацію. Займає не більше 15 хвилин. Якщо ви будете робити її щодня – вага гарантовано знизиться на 5 кг за один місяць.

Гімнастика стрункості на кожен день
Випиваємо склянку води.

Вмикаємо улюблену енергійну танцювальну музику. Під час вправ не затримуємо дихання, дихаємо через ніс, у зручному, комфортному ритмі.

1. Настрій. Посмішка. Постава. Образ! Вмикаємо задоволення!

2. Розминка: стрибки, швидка ходьба і біг на місці, будь-які енергійні рухи, які подобаються, протягом трьох хвилин. Якщо є можливість – зробити невеликий самомасаж ніг (можна прямо поверх одягу) – дуже добре, якщо ви виконаєте його сидячи, починаючи зі стоп.

Далі всі вправи робимо на рахунок 8.

3. Вправи для рук. Продовжуючи ритмічні танцювальні рухи ногами, одночасно опрацьовуємо всі суглоби рук – спочатку пальці, кисті, потім зап’ястя, ліктьові і плечові суглоби, для чого виконуємо:

швидкі одночасні стискання обох кистей в кулаки і розтискання (із зусиллям).
Потім (в один та інший бік):

повертання кистей, затиснутих в кулаки; повертання в ліктьових суглобах в один та в інший боки;
повертання в плечовому суглобі (плечові – по черзі й обов’язково – увага! – у фронтальній площині, тобто – перед собою, а не в бічній площині);
потім – знову одночасно двома руками – повертання плечовими суглобами вперед і назад, разом і по черзі. Робимо «хвилю» руками, зчепленими в замок перед грудьми в обидва боки. Інтенсивно потрясли руками, потім розслаблено струснули.
З руками закінчили. Подихали, відновили дихання.

4. Тепер розробляємо суглоби ніг. Додаємо задоволення! І в темпі, під музику, продовжуємо.

Стоячи на лівій нозі, праву розробляємо в гомілковостопному суглобі наступними рухами на рахунок 1-2-3-4 (1-4): тягнемо пальці вперед в підлогу – напруження – розслаблення, потім (також на рахунок 1-4) тягнемо пальці ніг до себе, потім згинаємо стопу всередину, потім назовні.
Тепер повертаємо стопою в один бік (8 обертань) і так само – в іншу. Змінюємо опорну ногу і так само розробляємо гомілковостопний суглоб лівої ноги.

• Тепер – коліна. Стоячи на лівій нозі, праву ногу піднімаємо перед собою і згинаємо в коліні під кутом 90 градусів. Повертання ногою в колінному суглобі в обидва боки (по 8 обертань).

Потім – ноги на ширині плечей, руки на колінах, обертання колінами всередину 8 разів, потім назовні 8 разів.

Після цього – ноги разом, два коліна одночасно описують кола в один та інший бік, теж по 8 обертань.

І ще додали задоволення!

Тазостегнові суглоби. Стоячи на лівій нозі, праву згинаємо в коліні під кутом 90 градусів і відводимо убік наскільки можемо. У цьому положенні злегка відводимо зігнуту праву ногу ще далі в сторону (на рахунок 1-4), потім збоку від себе малюємо кола коліном в одну і іншу сторону (по 8 кіл).
Те ж саме повторюємо лівою ногою.

Потім знову правою ногою, зігнутою в коліні, стегно паралельно підлозі – повороти ногою вбік – вперед – знову вбік (на рахунок 1-8).

Після цього піднімаємо зігнуту в коліні ногу перед собою вгору – опускаємо, потім – вбік вгору, опускаємо, знову перед собою вгору, знову вбік («канкан» зігнутою в коліні ногою).

Повторити чотири рази. Те ж саме – лівою ногою.

Далі: ноги на ширині плечей, малюємо тазом вісімки в обидва боки.

Кругові обертання тазом в обидва боки.

Стрибки під музику, довільні танцювальні рухи, які тіло просить собі на втіху – музика підкаже, які саме!

5. Увага на шию. Початкове положення (ПП) – голова прямо, дивимося перед собою. Далі – повільно, не поспішаючи.

Легко тягнемо шию вперед і трохи вниз на рахунок 1-8, ПП, вгору (ніс в стелю) на рахунок 1-8, ПП, обережно до одного й іншого плеча на рахунок 1-8, ПП.

Потім поворот вправо – так само дуже обережно повертаємо голову до крайньої точки і легким натягом – а потім розслабленням намагаємося повернути її ще більше назад на рахунок 1-8. Повільно повертаємо в ПП, потім такий же поворот вліво; і знову в ПП.

Вправа «Так-так-так-так» (легкі нахили голови); потім «ні-ні-ні-ні» (повороти голови вправо-вліво).
Нахили голови з опором рук: назад, вперед, до правого плеча, до лівого плеча (на рахунок 8 кожен рух).
Потім тягнемося головою до стелі, витягаючи шию вгору. ПП.

6. «Розтягування» хребта.

Ноги на ширині плечей, вагу переносимо на праву ногу, праву руку одночасно піднімаємо вгору, тягнемо ще вгору-вгору-вгору доки можемо, стискаємо в кулак і обертаємо кулаком спочатку за, потім проти годинникової стрілки, по 8 раз. Легко і повільно опускаємо праву руку вниз.
Те ж саме робимо лівою рукою.

Тягнемося і перехоплюємося по черзі обома руками вгору-вгору-вгору на рахунок 1-20 (рахуємо вголос!), ніби піднімаємося по канату.
7. Гімнастика для капілярів – «руханка» усіма можливими частинами тіла. Починаємо знизу від стоп і хвилею вгору: трясемо литками, стегнами, сідницями, животом – по черзі і всім разом. Вище – плечі, груди, руки («циганочка»).

8. І нарешті, найприємніша вправа – відпочинок, розслаблення, відновлюємо дихання.

І – дуже важливо – хвалимо себе, дякуємо своєму тілу, говоримо собі, як ми себе любимо і які ми чудові. Обіймаємо себе за плечі, гладимо – я просто чудо, я неймовірна, молодець, розумниця, я – сама досконалість!

Після гімнастики можна випити ще від 1/2 до 1 склянки води (теплої або кімнатної температури, але не холодної). Зрозуміло, і під час гімнастики, особливо, якщо ви її продовжили хвилин до 30 – по 2-3 ковтки час від часу теж будуть дуже корисними!

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі