«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Сусідка по дачі завжди збирає багатий урожай. З її безцінними порадами тепер і моя дача тішить урожаєм. А секрет – в правильній посадці овочів один з одним

Сусідка по дачі завжди збирає багатий урожай. З її безцінними порадами тепер і моя дача тішить урожаєм. А секрет – в правильній посадці овочів один з одним.

Як правильно посадити овочі один з одним. Збережіть, пригодиться!

Посадіть свої овочі по новому. І результат Вас порадує.

1. Чудесне тріо: кукурудза, горох і гарбуз. Секрет їх спільного вирощування знали ще американські індіанці. Кукурудза дасть опору гороху, який насичує грунт азотом. А гарбуз в свою чергу не дає рости бур’янам.

2. Ще одне вдале поєднання: цибуля і морква. Цибуля рятує моркву від шкідників, так як виділяє речовину (aлліцин), що володіє інсектицидною і фунгіцидною дією.

3. Помідори і базилік – не тільки вдале поєднання для салату. Цим рослинам потрібен однаковий грунт і однаковий полив. Крім того, запах базиліка нестерпний для гусениць, які часто вражають томати. А урожай помідорів буде значно смачнішим, якщо він дозрівав поруч з кущами базиліка.

4. Стручкова квасоля, болгарський перець і баклажани. Перець і баклажани, як відомо, відносяться до одного сімейства (пасльонові), і їм потрібні однакові умови вирощування. А стручкова квасоля, яка росте поряд, захистить баклажани від колорадського жука.

джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі