«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Ці вправи дійсно те, що потрібно при грижі поперекового відділу

Ці вправи дійсно те, що потрібно при грижі поперекового відділу. Мені відомо про це не з чуток. Після травми хребта у моєї тітки розвинулася поперекова грижа. Вона була проти хірургічного втручання, тому їй довелося змиритися з цим діагнозом. По початку грижа не заважала і виявлялася тільки рідкісними нападами болю. Але з часом ситуація погіршилася.

Біль посилився і став виникати все частіше і не вщухав тижнями. Тоді вона почала шукати способи зменшити симптоми і нестандартні методи лікування. Саме тоді вона познайомилася з методом Валентина Дикуля, який змінив її життя і я хочу поділитися ним з тобою.

Вправи при поперековій грижі
Валентин Дикуль на власному досвіді дізнався, що таке травма хребта, після якої лікарі вже не дають надії на те, що ти зможеш ходити. Це неймовірна історія зцілення, коли після падіння з висоти 13 метрів і страшної травми (5 років він був паралізований) він знову повернувся в цирк.

Грижа хребта

Він каже: «Лікарі сказали мені, що все життя я проведу в інвалідному візку. Але я вирішив боротися ». І він боровся і зміг поставити себе на ноги. Він розробив різноманітні методики для відновлення хребта. Його метод лікування спрямований на зняття болю і повернення функціональності хребта.

Як лікувати грижу

Найефективнішим методом лікування поперекової грижі хребта Дикуль вважає вправи. Основне їхнє завдання – повернути м’язи в оптимальний стан. Розслабити напружені м’язи, а слабким – повернути тонус. Ця знаменита гімнастика включає в себе всього 6 вправ, але по ефективності їм немає рівних.

ЛІКУВАЛЬНА ГІМНАСТИКА ВАЛЕНТИНА ДІКУЛЯ

Вправа 1
Встань на карачки, руки розстав широко, спина пряма, дивишся вперед. Глибоко вдихни, на видиху опустіть стегна на п’яти, спину розслабте, а голову нахили до витягнутих рук. На вдиху перекочуйтеся вперед на руки, прогинаючись так, щоб голова тягнулася вгору. Затримуйся в такому положенні і знову сідай на п’яти. Робити 10-12 повторів.

Вправа 2
Початкове положення таке ж, як в попередній вправі, коліна зведені разом. Підніми, притиснуті один до одного, стопи і роби махи носочками в сторони, спираючись на коліна. Таким чином хребет рухається в поперековому відділі. Зроби 10-12 повторів в кожну сторону.

Вправа 3
Все те ж положення. Спину тримай рівно, підборіддя паралельно підлозі. У цій вправі необхідно опускати таз по черзі в сторони, подібно маятника, до виникнення больових відчуттів (якнайнижче). У вихідному положенні не затримуйся, гойдайся з боку в бік. Тільки плавно і без різких рухів. Також 10-12 повторів на кожну сторону.

Вправа 4
Всім відому вправу «кішка». Положення те ж, на вдиху сильно прогни спину в попереку, голову до стелі. На видиху опустіть голову між рук, а спину прогни дугою. Також плавно, також 10-12 разів.

Вправа 5
Ляж на спину, ноги зігни в колінах. Руки уздовж тіла. Повільно опускай коліна до підлоги то вліво, то вправо. У цій вправі задіяний тільки поперековий відділ, лопатки не відривалися від підлоги. Дихання глибоке, рухи плавні. Зроби 10-12 повторів.

Вправа 6
Положення то ж, коліна зігнуті, руки вздовж корпусу долонями вниз. Ліву п’яту поклади на праве коліно. На видиху підніми праву ногу до себе. Повільно видихни і опусти ногу на підлогу на вдиху. Зроби 10 повторів кожною ногою.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі