«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Загоює рани, зміцнює імунітет, лікує виразку, ангіну і бронхіт. Усе це звичайний вазон!

Каланхое перисте — справжній хірург без скальпеля. Чудовий домашній лікар, який неймовірно швидко загоює будь-які рани!

Останнім часом все більшу популярність завойовує каланхое перисте. У нашій країні цю рослину кілька років тому можна було зустріти лише в оранжереях ботанічних садів. Сьогодні його вирощують і на присадибних ділянках, і в кімнатах.

Батьківщина каланхое перистого – екзотичні регіони тропічної Африки: Капська область, острів Мадагаскар, острови Зеленого Мису, Реюньйон. Там його можна зустріти вздовж морських берегів, по узбережжях річок, на кам’янистих схилах, сухих відкритих місцях. Сьогодні ця рослина поширена в багатьох куточках земної кулі.


Речовини, що містяться в каланхое, наділяють його протизапальною, бактеріостатичною, бактерицидною, ранозагоювальною, імуностимулюючою, протипухлинною, інсектицидною, загальнозміцнюючою дією.

Препарати з рослини сприяють: загоєнню ран; зміцненню імунної системи; усуненню запальних процесів; зупинці кровотеч; лікуванню опіків, обморожень, наривів, пролежнів, ентероколіту, виразкової хвороби, туберкульозу, ангіни, ларингіту, риніту, гаймориту, бронхіту, епілепсії.


Лікувальні властивості каланхое в рецептах народної медицини

Усунення кровотеч і хворобливих відчуттів за допомогою зелені каланхое.

Візьміть свіжі листочки рослини, промийте, наріжте дрібненько і пропустіть через м’ясорубку. З отриманої маси відіжміть сік, а масу перекладіть на марлеву серветку і прикладіть до болючого місця. Ця кашка сприяє зупинці кровотеч і, як ви вже знаєте, усунення будь-якого болю.

Квітка життя в терапії наривів і варикозного розширення вен.

Подрібніть листки каланхое і залийте сировину перевареною водою. Помістіть тару на піч і кип’ятіть на малому вогні, протягом двадцяти хвилин. Вживайте по 100 мл цілющого напою тричі на день. Цей же настій рекомендований до застосування при туберкульозі, запальних недугах шлунково-кишкового тракту і жіночих захворюваннях. Крім цього, настоєм обробляють гнійні рани.

• Приготування цілющого настою.

Цей засіб сприяє усуненню запального процесу в яснах, лікуванню захворювань горла, а також усуненню зубного болю. Візьміть листки рослини, промийте, дрібно наріжте і відіжміть з сировини сік. З’єднайте сік з 200 мл води і протоміть на водяній бані. Вживайте по 50 мл ліки чотири рази на добу. Пише - Сім'я і дім

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі