«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Близнюки, будьте обережні: гороскоп на завтра, 8 травня

Цей день сприятливий для завершення справ, підведення підсумків і висновків. Починати нові справи сьогодні не рекомендується, так як вони навряд чи приведуть до успіху. Також потрібно контролювати свій емоційний стан, уникати агресії, жадібності, бажання і досягти мети будь-яким шляхом.

Швидше за все, те, що Овни запланували спочатку, відбудеться зовсім не так, як вони розраховували. Але якщо не впадати у відчай і не впадати в паніку, ситуацію можна буде виправити. Потрібно просто проявити трохи більше гнучкості в поведінці, ніж Овнам б хотілося. В крайньому випадку, можна займатися тільки буденними справами, які з легкістю робляться на «автопілоті».


Тельці отримають всі інструменти для роботи, щоб завершити довгоочікуваний проект. Можливо, для успішної реалізації свого «дітища» їм не вистачало зовсім трохи: якихось ідей, фінансових надходжень, рекомендацій професіоналів або навіть витримки. Але саме сьогодні ситуація зміниться на краще. Все що треба, буде під рукою - знадобиться лише дія.


Близнюкам важливо триматися подалі від пліток і інтриг, інакше їх відразу ж в них вплутають. Близнюкам потрібно не тільки не дозволяти поширювати про себе неправдиву інформацію, а й самим триматися подалі від спокуси розпускати про когось чутки. Найкраще зайнятися серйозною роботою і не відволікатися на що-небудь ззовні.


Раків в житті чекає світла смуга, і почнеться вона вже вранці, наприклад, з якої-небудь приємною новини. Далі Раки можуть дізнатися про підвищення на посаді, надбавку до зарплати або почути море компліментів в свою сторону. Удома вони, швидше за все, отримають подарунок від другої половинки або запрошення на романтичну вечерю. Загалом, куди не глянь, суцільне везіння.


Левів цей день буде схиляти до необдуманого ризику. А всьому виною почуття суперництва, яке несподівано може охопити представників цього знака Зодіаку. Бажання «всіх обскакати» почне не давати Левам спокою, тому на цій хвилі вони здатні як домогтися феноменальних успіхів, так і наробити море помилок. Все залежить від їх досвіду і рівня внутрішньої витримки.


Дівам буде складно контролювати себе. З одного боку, їм почне здаватися, що люди навколо все роблять неправильно, і терміново потрібно їм про це сказати «з добрими намірами», а з іншого - втручатися у власні справи і дати можливість іншим давати їм поради Діви нікому не дозволять. Як результат, у відносинах може з'явитися нерозуміння, і над цим варто задуматися.


Ваги зможуть проявити пристосованість до ситуації. Навіть якщо для досягнення бажаного їм доведеться кілька разів коригувати свої плани, вони не стануть чинити опір і нарікати на долю, а просто будуть робити так, як від них буде потрібно. Те ж стосується і спілкування - Ваги знайдуть підхід до будь-якою людини і підтримають розмову з ким завгодно, лише б від цього був результат.


Скорпіонам в цей день потрібно думати своєю головою і не сподіватися на чужі поради. Можна, звичайно, порадитися з професіоналом своєї справи, але це Скорпіонів ще більше заплутає. Тому сьогодні у них є два варіанти: або виконувати незрозумілу для них роботу, сподіваючись лише на власний розум і досвід, або не братися за те, в чому вони не впевнені.


Стрільці проявлять таку енергійність, що у оточуючих може мимоволі «миготіти в очах». Їх невгамовна тяга до руху допоможе не тільки достроково впоратися із запланованими справами, а й поспілкуватися з великою кількістю людей. Увечері Стрільці ще можуть відправитися куди-небудь повеселитися, де ще більше задовольнять свою потребу в активності.


Козероги зіткнуться з «золотою жилою», якщо будуть уважні. У будь-якому випадку хоч маленьку грошову винагороду Козероги отримають все одно у вигляді премії, додаткового заробітку, відданого боргу, несподіваного подарунка від друга або коханої людини. Якщо ж їм захочеться чогось більшого, треба придивитися до решти фінансових можливостей.


Водолії сьогодні досягнуть успіху в справах, а все тому що вони не стануть поспішати, а будуть діяти в міру своїх можливостей. Відсутність зацикленості на результаті, гармонійній внутрішній стан і здатність приймати будь-який результат подій допоможуть Водоліям виконати свою роботу «граючи», ще й час вільний для спілкування з друзями залишиться.


Рибам сьогодні не можна ні з ким себе порівнювати. Адже завжди знайдеться те, що у когось краще: підвищення у колеги, нова дорога машина іншого, більш комфортабельна квартира сусідів і так далі. І відразу виникає питання «чим я гірший?». Рибам слід зрозуміти, що у них багато інших переваг, про які, можливо, мріє будь-хто інший. Так що турбуватися нема про що.


Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі