«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Діви, не влазьте в борги: гороскоп на завтра, 14 травня

Цього понеділка не рекомендується починати серйозних справ або займатися плануванням. Сьогоднішній день дуже важкий в енергетичному плані, тому краще не перепрацьовувати, більше відпочивати, обмежити спілкування, особливо з неприємними серцю людьми, контролювати прояв агресії та інших негативних емоцій.

Причиною можливої нервозності Овнів послужить внутрішня незадоволеність поточною ситуацією. Завжди знайдеться привід для невдоволення, особливо якщо постійно з кимось себе порівнювати. І все ж зірки рекомендують цінувати те, що вже є, і знаходити в можливих невдачах стимул для подальшого зростання.


Тельці можуть почати переживати за свої професійні справи. Положення на роботі деяких представників цього знака зодіаку дійсно можна буде назвати хитким, але якщо не нервувати і не показувати своїх справжніх емоцій, ситуація може вирішитися сама собою. Тельцям, швидше за все, навіть не доведеться брати у своєму «порятунку» активної участі.


Як би Близнюки не старалися знайти спільну мову з оточуючими, їм це буде даватися нелегко. Створиться враження, що або вони щось не те кажуть, або їх неправильно розуміють. З цієї причини краще не намагатися доводити людям свою правоту, ще більше розпалюючи тим самим конфлікт, а зайнятися справами, що не вимагають колективної участі.


Ракам не варто вплутуватися ні в які фінансові махінації. Можна навіть від дорогих покупок відмовитися - так зменшиться ймовірність порожніх витрат. При виникненні пропозиції по «вдалому» вкладенню грошей, краще не поспішати з прийняттям рішення. Якщо взяти паузу, швидше за все, в найближчі дні з'ясується, що передбачувана угода нічого спільного з вигодою не має.


Левам слід ставитися до життя простіше, з невеликою часточкою гумору. Можна, наприклад, відправитися в улюблене місце, яке зарядить силою і допоможе скинути негативну енергетику. Хтось вважатиме за краще риболовлю, хтось - відвідування салону краси. Головне, щоб на душі ставало тепліше, нерви заспокоювалися, а настрій поліпшувався. Решта не важливо.


У Дів може гостро постати питання про правильне вкладення грошей. І незважаючи на те, що зірки в цей понеділок не рекомендують займатися серйозними фінансовими витратами, більшість з представників знаку Дів все-таки захочуть щось придбати або на щось відкласти певну суму. Раз так, потрібно хоча б мінімізувати витрати і вже точно не влазити в борги.


Терези зможуть приборкати свої внутрішні переживання і виконають поставлене перед ними завдання «на відмінно». У представників цього сузір'я вийде не тільки брати на себе відповідальність у всьому, що безпосередньо залежить від них, але і контактувати з іншими людьми на такому рівні, щоб вони, при необхідності, надали Терезам серйозну послугу або проконсультували.


Скорпіонів понеділок буде розслаблювати і викликати апатію, але такий стан речей навряд чи влаштує сім'ї і колег представників цього знака зодіаку. Як би Скорпіони не пручалися, їм все одно доведеться взяти себе в руки, почати виконувати вказівки начальства, спілкуватися в людьми в хорошому тоні і приділити ввечері час рідним і близьким.


У Стрільців день може змінюватися за своєю енергетикою зі швидкістю американських гірок. Безумовно, пристосуватися до особливих «вібрацій» понеділка буде нелегко, і все ж Стрільцям доведеться це зробити. Головне правило - це не впадати в надмірні емоції, і неважливо хорошими вони будуть або поганими. Настрій має бути помірним при будь-яких обставинах.


Для Козерогів понеділок має стати заслуженим продовженням вихідних. Навіть якщо обставини змусять представників цього знака зодіаку виконувати свої професійні обов'язки, їм слід поставитися до цього легко і працювати в міру своїх можливостей, роблячи регулярні перерви для чаювань і спілкуючись з колегами на нейтральні теми.


Водоліям зірки рекомендують відмовитися від будь-яких поїздок, переїздів або зміни місця роботи. Це не день глобальних змін, тому краще мінімізувати свої «завзяття». Ідеальний варіант для Водоліїв - це менше бувати в транспорті і, тим більше, за кермом, а більше перебувати вдома в колі сім'ї, приділяючи час прибиранню або створенню кулінарних шедеврів.


Рибам цього понеділка доведеться заручитися чиєюсь підтримкою. Довіряти свої плани і амбіції першому зустрічному не рекомендується, тому Рибам важливо звернутися за допомогою до тільки перевірених людей. І вже знайшовши собі надійний тил, вони зможуть впоратися з усіма складними обставинами цього дня гідно і з мінімальними втратами.


Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі