«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Гороскоп на 21 листопада 2018 року: Сьогодні для Раків багато що повернеться «на круги своя», що позитивно вплине і на справи, і на психологічний настрій.

Овен Сьогодні Овнам корисно звернути увагу на фінансову складову своїх справ, проявити більше дисциплінованості і системності у матеріальних питаннях. Не завадить режим розумної економії, заснований на здоровій і далекоглядній розстановці пріоритетів. У виграші виявляться Овни, які займають «хлібну» посаду або мають затребувану професію прикладного характеру. Вдалі цільові вкладення і витрати.

Тілець

День внесе більше стабільності у професійне і правове становище Тільців, допоможе їм стати більш дисциплінованими, організованими. Сьогодні легко виявляти законослухняність, дотримуватися плану, підкорятися системі. Матеріальні опори і загальний порядок у справах позитивно позначаться на моральному стані: ви станете спокійнішими і впевненішими в собі, зможете без остраху дивитися у завтрашній день.

Близнюки

Сьогодні навіть найбільш стривожені і метушливі Близнюки стануть спокійнішими, а романтичні і авантюрно налаштовані - практичнішими. Багатьох Близнюків змусять до цього зовнішні обставини, але не виключена і нагальна внутрішня потреба. Це вдалий час для упорядкування бюджету і побуту, уточнення робочого і податкового режимів. Добре зайнятися інструментами захисту кордонів і накопичення коштів.

Рак

Сьогодні для Раків багато що повернеться «на круги своя», що позитивно вплине і на справи, і на психологічний настрій. Знизиться занепокоєння про майбутнє, з'явиться впевненість у друзях і партнерах, професійних перспективах. Тим не менш, нововведення не скасовуються, а лише відкладаються на певний строк. Ви можете використати паузу з користю для себе, наприклад, краще підготуватися до неминучого.

Лев

Левам корисно зайнятися ретельним плануванням справ. Не варто приділяти забагато уваги на дрібниці, важливіше бачити загальну картину і реалістично оцінювати можливі перспективи. День змушує мислити господарсько, професійно і виключає легковажність, навіть якщо ви плануєте авантюру. Не час для розваг, хіба що після виконання обов'язкових справ, в якості нагороди і законного відпочинку.

Діва

Сьогодні Дівам вдасться побачити надійну перспективу. Це особливо порадує тих представників знаку, які знаходяться на роздоріжжі, позбавлені постійного будинку і міцних моральних опор. Якщо раніше ви все робили правильно, то отримаєте закономірні корисні плоди своєї мудрості і передбачливості. Якщо ви допустили промах, доля або впливові старші люди виправлять щось за вас і підставлять вам плече.

Терези

Сьогодні зірки радять Терезам поставити в центр уваги фінансово-майнові, податкові та житлові питання. Не виключено, що вони виявляться тісно пов'язані із сімейним станом і професійним статусом. Порядок і чесність в матеріальних і територіальних справах допоможуть вам внести більше стабільності в побут і роботу, а також додадуть ясності в партнерські відносини, якщо вони виявилися заплутаними.

Скорпіон

Скорпіонам варто врахувати фінансові потреби партнерів і їх зацікавленість у взаємовигідному стабільному співробітництві. Комфорт іншої людини, будь-то чоловік, клієнт або родич, сьогодні є гарантією вашого комфорту, звичайно, якщо ви в принципі згодні на такий симбіоз. В близьких відносинах зірки рекомендують взяти до уваги звички супутника або супутниці, в тому числі, харчові.

Стрілець

Для Стрільців успіх сьогодні складається із дрібних наочних перемог практичного характеру, залежить від рівня дисципліни і ступеня налагодженості рутинних процесів. Наприклад, регулярного постачання якісними продуктами та матеріалами, правильного харчування, наявності надійних помічників і добре організованої фінансової звітності. Вітаються такі якості, як розумна економія і хазяйновитість.

Козеріг

Сьогодні Козерогам досить вибрати ту сферу дій, де вони у своїй стихії. Чим ближче вам справа, якою ви займаєтеся, тим легше вам буде проявити необхідні в цей день якості, такі, як організованість, далекоглядність, прагматизм і самоконтроль. Ви з задоволенням виступите в ролі відповідального батька/матері, практичного наставника, працьовитого працівника або сумлінного бізнесмена.

Водолій

Водоліям краще не захоплюватися самодіяльністю і не сподіватися на випадок, а слідувати перевіреною програмою, заданому плану. Сьогодні консерватизм актуальніший за прогрес, професійна допомога надійніша за неофіційну дружню. Вітаються терпіння, грунтовність, реалізм, скромність. Добре зайнятися фундаментальним процесом, наприклад, плануванням будинку або будівництвом, розміткою території.

Риби

Рибам не варто пропускати цей день, якщо є бажання зайнятися конкретною метою, вирішити практичну задачу, домогтися наочного прогресу і стабільного системного результату. Сьогодні вам легко бути реалістом і нікуди поспішати. Навіть один перший крок стане відмінним фундаментом для подальших перемог в закладеному вами напрямку. Вирішальними аргументами в будь-якій справі будуть користь, надійність і якість.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі