«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Кому краще стежити за словами? Гороскоп на завтра, 16 червня

Ця субота схиляє до того, щоб піддатися спокусам, робити те, чого не можна, але дуже хочеться, тому завданням кожного є вміння контролювати свої пориви. Навіть повна пасивність в цей день принесе менше шкоди, ніж різкість, «біганина», імпульсивність і потурання власним примхам.

Овни будуть схильні не тільки шкодувати себе, але і почнуть схиляти до цього близьке оточення. Тут важливо розуміти, що почуття жалості нікого не прикрашає. Жалість - це не любов, тому не варто робити «з мухи слона» і перебільшувати свої проблеми. А якщо не віриться, то можна спробувати знайти того, у кого проблем більше, і запропонувати йому допомогу. Це не складе особливих труднощів.


Тельцям зірки радять провести суботу вдома, якщо таке можливе. Не обов'язково сидіти цілий день на дивані перед телевізором. Можна прибрати в квартирі, поспілкуватися з родиною, приготувати що-небудь оригінальне на обід або пограти з дітьми. Самотні, в даний час, Тельці можуть почитати улюблену книгу, приділити час хобі або зробити генеральне прибирання.


Прислів'я «язик - мій ворог» стане актуальним для Близнюків, якщо вони не почнуть стежити за словами. Можливо, деяким здасться, що оточуючі сприймають близько до серця їх критику і жарти, але це не так. За інших обставин самі Близнюки були б незадоволені подібними словами в їх адресу, але, на жаль, їм буде складно подивитися на себе збоку. Складно, але потрібно.


У Раків сьогодні може загостритися милосердя до оточуючих, бажання всім допомогти, підтримати і вислухати. З одного боку, це прекрасно, оскільки допоможе Ракам виявити свої благородні риси характеру, але з іншого боку - знайдуться ті люди, які захочуть ними скористатися з корисливих мотивів. Тут головне - допомагати вибірково, покладаючись виключно на свою інтуїцію.


Леви в цю суботу навряд чи будуть налаштовані на веселощі, святкування, походи в гості і гучне спілкування з друзями. Навіть якщо їм захочеться поспілкуватися, то тільки з одним найбільш відданим другом - не більше. І як би хто не намагався нав'язати Левам своє товариство, «витягаючи» їх в соціум або нахабно напрошуючись в гості, у нього нічого не вийде - не варто і намагатися.


Діви сьогодні можуть зациклитися на фінансових питаннях. Проблема в тому, що в цю суботу навряд чи вдасться що-небудь змінити, навіть якщо дуже захочеться. Можна, звичайно, цілий день мучити себе питанням про те, як заробляти більше, і тероризувати цим сім'ю. Але краще зрозуміти, що насправді все в порядку - матеріальні ресурси з'являться в той момент, коли дійсно будуть потрібні.


Терези захочуть сховатися від усіх в свою «мушлю» і нікого туди не впускати. Але навряд чи вони від цього відчують хоч який-небудь дискомфорт, скоріше навпаки. У своїх думках, почуттях і фантазіях Терезам буде куди цікавіше, ніж у великій компанії людей або на «світській бесіді». А раз краще так, немає нічого поганого в тому, щоб дозволити собі день відпочинку від соціуму.


Скорпіони почнуть надавати великого значення тим речам, які і «ламаної копійки не варті». Особливо якщо це торкнеться форс-мажорних обставин, реплік людей в їх сторону або будь-яких інших дрібних неприємностей. Щоб не провести цілий день в похмурому настрої, Скорпіонам варто трохи простіше ставитися до всього, що буде з ними сьогодні відбуватися.


Стрільці будуть всерйоз захоплені тим, що, на їхню думку, є питанням першої важливості. Результативність дня буде багато в чому залежати від того, чим саме Стрільці захопляться. Якщо порожнім «серфінгом» в інтернеті і розмовами по телефону зі знайомими на загальні теми, то субота пройде нецікаво. Якщо ж чимось більш інтелектуальним, то чому б і не захопитися в міру?


Козерогам в цю суботу слід ставитися до життя простіше, навіть якщо вона підкине їм кілька не зовсім приємних сюрпризів. Головне, не звинувачувати в тому, що трапилося, інших і не тримати ні на кого образу. Краще навпаки пробачити, зробити висновки і рухатися далі. По суті нічого поганого не трапиться, якщо довго на цьому не зациклюватися.


Водоліям рекомендується вирішувати накопичені домашні справи. Якщо вони щось давно пообіцяли рідним, то пора б це виконати. Якщо їх будинок потребує генерального прибирання, це питання теж не варто ігнорувати. Зустріч з давніми знайомими також не буде зайвою, особливо якщо Водолії з ними вже давно хотіли зустрітися, але раніше «все якось не виходило».


Хоч ця субота не схиляє до серйозних справ, Риби все одно вирішать «поплисти проти течії». Багатьом представникам цього зодіакального сузір'я захочеться розпланувати свій найближчий робочий місяць або сімейний бюджет. Нехай так, головне, не лаятися з рідними, якщо вони крім всяких домашніх формальностей, зажадають від Риб ніжності, уваги і турботи.


Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі