«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Леви, краще мовчіть: гороскоп на завтра, 10 травня

День сьогодні спокійний, тихий і навіть трохи інертний. Вести активний спосіб життя, бігати, займатися екстремальними видами спорту, голосно і багато розмовляти в цей четвер не рекомендується. Корисно практикувати медитацію, молитву, намагатися розібратися в собі. Сьогодні внутрішній голос вас не обдурить.

Овнам безглуздо в цей четвер метушитися. День складеться по-своєму, і як би Овни не намагалися щось змінити, чомусь протидіяти, це нічого, крім нервового напруження, не принесе. Найкраще розслабитися, плисти за течією і сприймати все, що відбувається з «буддійським» спокоєм. Таке життя, можливо, все й на краще.


Яким би сильним не було у Тельців бажання розповісти оточуючим про свої ідеї, зірки рекомендують поки «тримати язик за зубами». Можна щось і розповісти, але без гучних вигуків і не очікувати овацій. Потрібно бути готовими до критики, яка, швидше за все, виявиться конструктивною. А краще, поки взагалі ні про що не говорити - нехай ідея трохи дозріє.


Хоч посидючість - це і не «коник» більшості Близнюків, в цей день доведеться зайнятися саме монотонною роботою. Ідеальний варіант - приділити час «паперовим» справах або плануванню. Навіть якщо професійна діяльність Близнюків не має ніякого відношення до атрибутів канцелярії, ведення щоденника потрібно всім - воно економить час і розвиває пунктуальність.


Ракам зірки радять триматися подалі від неперевірених людей і «привабливих» пропозицій, що надходять від них. В принципі при будь-якій екстремальній ситуації інтуїція Раков не залишиться в стороні і нашепче про те, з чим погодитися, а від чого бігти геть. Головне - це почути себе, а до найпереконливіших аргументів опонента поставитися з меншою довірою.


Яким би благими не здавались наміри Левів, в цей четвер ними буде вислана дорога в пекло - такої думки почнуть дотримуватися оточуючі. Ініціатива для Левів сьогодні карається, так що краще особливо не «висовуватися», не сперечатися, триматися за колектив, і якщо відчувається внутрішній опір з думками громадськості, залишити свою думку при собі.


Діви здатні надихнути людей на багато речей, і більшість з них зробить це. Посміхатися, коли на серці тяжкість, підтримувати оточуючих, коли є особисті проблеми, тримати себе в руках, коли хочеться посперечатися - на це здатні далеко не всі. А ось Діви з усім цим впораються - у них знайдуться внутрішні ресурси. Знадобиться лише крапля бажання.


У Терезів з'явиться прагнення до розгрібання старих завалів. Прибрати на робочому столі, відповісти на всі накопичені електронні листи, зателефонувати давньому знайомому, зустрітися з далекими родичами, прибрати в квартирі, викинути непотрібні речі - все це буде Терезам по плечу. Більш того, вони ще отримають від такої діяльності моральне задоволення.


Слово Скорпіонів буде мати вагу не тільки для друзів і родичів, а й для колег і навіть начальства. Зірки радять обов'язково цим скористатися. Можливо, Скорпіони вже не один день «виношують» якусь цікаву ідею, здатну принести багато користі. Якщо так, значить, прийшов той найсприятливіший період, коли пора про неї заговорити.


Стрільці почнуть вважати, що думка інших для них не така і важлива. В цьому якраз і полягатиме їх головна помилка. Порада і навіть критика з боку, якщо на якийсь час забути про гордість, допоможуть Стрільцям не тільки уникнути можливих помилок, а й можуть стати джерелом для нової ідеї, на якій згодом вдалося б непогано заробити. Навіщо ж тоді гидувати чужою думкою?


Козероги будуть схильні до мовчання, самоти і небажання ділитися своїми думками з оточуючими. Але робити все це вони стануть не просто так. Інтуїтивно Козероги відчують, що сьогодні не найкращий день для обміну думками. Деякі ідеї вимагають доопрацювання і додаткового переосмислення, і втручання сторонніх лише все зіпсує.


Водолії ризикують знаходити проблему там, де її немає і придумувати занадто складні рішення. Можливо, так вони просто захочуть привернути до себе увагу, але є ж повно інших хороших способів. Як мінімум можна відкрито запропонувати кому-небудь зустрітися і поспілкуватися, а як максимум зірки радять надати охочим безоплатну допомогу. Такі вчинки вже точно запам'ятають!


Як би Риби не старалися залишити про себе гарне враження, однією чарівністю проблему не вирішити. Можна змінити імідж, поміняти зачіску, придбати дизайнерський одяг, але це навряд чи призведе до бажаного. А ось якщо виконувати свої обов'язки з розумом, проявити чуйність, інтелект і вміння гідно підтримати бесіду, хороша репутація Рибам забезпечена.


Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі