«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Мудрість усього світу в кількох словах Царя Соломона, які має прочитати кожен.

Мудрість усього світу в кількох словах Царя Соломона, які має прочитати кожен.

– У ЧОМУ СЕНС ЖИТТЯ?
– Життя – це шлях, мета і нагорода. Життя – це танець Любові. Ваше призначення – розквітнути. БУТИ – це великий дар миру. Ваше життя – історія Всесвіту. І тому життя прекрасніше за всі теорії. Ставтеся до життя, як до свята, бо життя цінне саме по собі. Життя складається з теперішнього. А сенс теперішнього – бути в ньому.

– ЧОМУ НЕЩАСТЯ ПЕРЕСЛІДУЮТЬ НАС?
– Що сіяли, то і збираєте. Нещастя – це ваш вибір. Бідність – творіння людське. А гіркота – це плід невігластва. Звинувачуючи, втрачаєте силу, а жадаючи, розсіюється щастя. Прокиньтеся, бо жебрак той, хто не усвідомлює себе. А ті, хто не знайшли всередині Царство Боже – бездомні. Бідним стає той, хто даремно витрачає час. Не перетворюйте життя в животіння. Не дозволяйте натовпу погубити вашу душу. Хай не буде багатство вашим прокляттям.

— ЯК ПОДОЛАТИ НЕЩАСТЯ?
– Не засуджуйте себе. Бо ви божественні. Не порівнюйте і не розділяйте. За все дякуйте. Радійте, бо радість творить чудеса. Любіть себе, бо люблячих себе люблять усі. Благословляйте небезпеки, бо сміливі знаходять блаженство. Моліться в радості – і нещастя обійде вас. Моліться, але не торгуйтеся з Богом. І знайте, похвала – найкраща молитва, а щастя – найкраща їжа для душі.

– ЯКИЙ ШЛЯХ ДО ЩАСТЯ?
– Щасливі люблячі, щасливі дякуючі. Щасливі умиротворені. Щасливі знайшли рай в собі. Щасливі дарують в радості і щасливі приймаючі дари з радістю. Щасливі шукаючі. Щасливі пробуджені. Щасливі слухаючі голос Бога. Щасливі виконуючі своє призначення. Щасливі, які пізнали Єдність. Щасливі, які відчули смак богоспоглядання. Щасливі перебуваючі в гармонії. Щасливі, які зрозуміли краси світу. Щасливі, які відкрилися Сонцю. Щасливі текучі, як ріки. Щасливі готові прийняти щастя. Щасливі мудрі. Щасливі, які усвідомили себе. Щасливі, які полюбили себе. Щасливі вихваляючі життя. Щасливі споглядаючі. Щасливі вільні. Щасливі, які прощають.

— У ЧОМУ СЕНС ДОСТАТКУ?
– Життя ваше – найбільша коштовність в скарбниці Бога. А Бог – коштовність серця людського. Багатство всередині вас невичерпне, а достаток навколо вас безмежний. Світ досить багатий, щоб кожен став багатим. Тому чим більше даєте, тим більше отримуєте. Щастя стоїть біля порога вашого будинку. Відкрийтесь достатку. І перетворюйте все в золото життя. Блаженні, що знайшли скарби в собі.

– ЯК ЖИТИ В СВІТІ?
– Пийте з кожної миті життя, бо непрожите життя породжує печалі. І знайте, що всередині, то і зовні. Морок світу – від мороку в серці. Щастя – це схід Сонця. Богоспоглядання – це розчинення в світі. Просвітлення – це сяйво тисячі сонць. Блаженні спраглі світла.

– ЯК ЗНАЙТИ ГАРМОНІЮ?
– Живіть просто. Не приносьте нікому шкоди. Не заздріть. Нехай сумніви очищають, а не приносять безсилля. Присвятіть життя прекрасному. Творіть заради творчості, а не заради визнання. Ставтеся до ближніх, як до одкровень. Перетворіть минуле, забувши його. Приносьте в світ нове. Наповніть тіло любов’ю. Станьте енергією любові, бо любов все одухотворяє. Де любов – там Бог.

– ЯК ДОСЯГТИ ДОКОНАЛОСТІ ЖИТТЯ?
– Щасливий перетворює багатьох. Нещасні залишаються рабами, бо щастя любить свободу. Воістину, радість там, де Свобода. Осягайте мистецтво щастя. Відкрийтесь світу і світ відкриється вам. Відмовившись від протистояння, ви стаєте владикою.

І, подивившись на всіх з любов’ю, він додав: – Але багато чого ще вам відкриє мовчання… Тільки БУДЬТЕ СОБОЮ!

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі