«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

На початку листопада на Землю звалиться сильна магнітна буря. До чого готуватися

З 3 по 6 листопада 2018 року імовірна одна з найбільших магнітних бур цього року, повідомляє прогноз магнітних бурь на листопад 2018 року.

 Вчені відзначають, що коливання магнітного поля почнуться рано вранці 3 листопада, в цей час буря досягне сили 5 балів з дев’яти можливих). Згідно з оптимістичним сценарієм вона повинна вщухнути до ранку 6 листопада, проте є висока ймовірність посилення до магнітної бурі силою 6-7 балів.

Листопадова магнітна буря носить загальнопланетарного характеру і буде спостерігатися відразу декількома світовими магнітними обсерваторіями, розташованими на різних географічних координатах. Згідно з прогнозами магнітна буря з 3 по 6 листопада 2018 року може стати другою за силою в цьому році і поступиться лише магнітної бурі від 26 серпня, коли сила магнітних збурень досягала 8 балів.

Таким чином, на початку листопада Земля зазнає один з найбільш сильних космічних ударів цього року. Відзначається, що в даний час Земля проходить через щільний потік сонячного вітру зі складною структурою. За прогнозами вчених, повністю відчувати наслідки магнітної бурі ми перестанемо тільки до середини місяця.

Магнітні бурі можуть негативно відбитися на самопочутті метеозалежних людей, а також тих, хто страждає від серцево-судинних захворювань. У цей період лікарі радять пити зелений чай для підняття тонусу, більше ходити пішки, не брати участь в конфліктах і мати під рукою всі необхідні ліки, а також утриматися від далеких поїздок.


Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі